1 SOUBOJ TELEVIZÍ

Partička vs. La Parta. Stejný formát i herci na dvou kanálech

,

Témata: ,

Partička nebo La Parta? TV Barrandov začíná od pondělí 12. října vysílat nový pořad La Parta s někdejšími protagonisty pořadu Partička, který ještě loni vysílala televize Prima. Jenže ta nechce zůstat pozadu a rozhodla, že od začátku listopadu opět zařadí Partičku do svého vysílání, píše server Mediaguru.

„Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“, konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. A jak takové trápení bavičů vypadá? Uvidíte v Partičce!,“ zveřejnila televize Prima s tím, že Partička se na obrazovkách objeví v neděli 1. listopadu od 21:30.

Televize přitom loni v prosinci potvrdila, že nepočítá s natáčením nových dílů pořadu. Opakovat se ale možná nebude, k dispozici totiž může mít díly natočené na konci loňského roku, které zatím nikdy neodvysílala.

Dnes již legendární improvizační show však začíná vysílat pod novým názvem La Parta konkurenční TV Barrandov.

Čtěte také: Seriál Akta X se vrací. A už je známo i datum

„Gagy, které Vás rozesmějí, scénky, které Vás dostanou na kolena, písničky, jaké jste ještě neslyšeli. Legendární čtveřice Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela se vrací na televizní obrazovky,“ láká televize diváky na svůj premiérový díl. Ten odvysílá TV Barrandov již toto pondělí večer ve 21:55.

Podzimní období tak přinese konkurenční souboj obou televizí, nicméně fanoušci pořadu se alespoň mohou těšit na dvojitou dávku specifického humoru.

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.