Čtěte kremelské weby, doporučují čeští komunisté

Čtěte kremelské weby, doporučují čeští komunistéNOVÉ
Články publikovnaé na serveru Czech Free Press. Foto: Reprofoto: www.czechfreepress.cz
Domov

KSČM DOPORUČUJE RUSKOU PROPAGANDU

vb Echo24

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) zase jednou ukázala, kam směřuje ve své zahraničněpolitické orientaci. Na svých oficiálních webových stránkách totiž v kolonce „Zajímavý tisk“ uvádí kontroverzní servery jako Aeronet, které šíří ruskou propagandu.

Odkazy na kontroverzní servery lze najít na oficiálních stránkách Okresního výboru KSČM na Praze 10. V kolonce nadepsané jako „Zajímavý tisk“ je uvedený například Aeronet. Tento web, který šíří těžko ověřitelné zprávy a spekulace, přitom zmiňuje i Bezpečnostní informační sližba (BIS) ve svých zprávách jako nebezpečný zdroj ruské propagandy.

Podobně jako Aeronet píše i další web, který doporučují komunisté, a sice server Sputnik. Ten přitom není jen dílem skupiny proruských nadšenců. Jeho provoz je plně v kompetenci Kremlu a tomu odpovídají i zde publikované zprávy, kdy server například hájí ruskou anexi Krymu nebo ruské angažmá v bojích na východní Ukrajině.

V podobném vyznění jako na Sputniku se nesou články i na dalších serverech, jež komunisté doporučují. Například na serveru Czech Free Press se můžete dočíst o „mentálně nevyvinutých aktivistech ničících čínské vlajky“ nebo o „Čemu se učit od lidové Číny“.

Kromě „Zajímavého tisku“ však lze na stránkách OV KSČM Praha 10 najít i další zajímavé odkazy. Ideové stoupence komunistické strany jistě potěší „Marxistický internetový archiv“ nebo zájmový blog o „zločinech církví“.

Čtěte také: 42 českých a slovenských webů, které šíří ruské lži

Ruská propaganda sílí: NATO odstartovalo válečné hry

Související články