2 KSČM DOPORUČUJE RUSKOU PROPAGANDU

Čtěte kremelské weby, doporučují čeští komunisté

, NOVÉ

Témata: , ,

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) zase jednou ukázala, kam směřuje ve své zahraničněpolitické orientaci. Na svých oficiálních webových stránkách totiž v kolonce „Zajímavý tisk“ uvádí kontroverzní servery jako Aeronet, které šíří ruskou propagandu.

Odkazy na kontroverzní servery lze najít na oficiálních stránkách Okresního výboru KSČM na Praze 10. V kolonce nadepsané jako „Zajímavý tisk“ je uvedený například Aeronet. Tento web, který šíří těžko ověřitelné zprávy a spekulace, přitom zmiňuje i Bezpečnostní informační sližba (BIS) ve svých zprávách jako nebezpečný zdroj ruské propagandy.

Podobně jako Aeronet píše i další web, který doporučují komunisté, a sice server Sputnik. Ten přitom není jen dílem skupiny proruských nadšenců. Jeho provoz je plně v kompetenci Kremlu a tomu odpovídají i zde publikované zprávy, kdy server například hájí ruskou anexi Krymu nebo ruské angažmá v bojích na východní Ukrajině.

V podobném vyznění jako na Sputniku se nesou články i na dalších serverech, jež komunisté doporučují. Například na serveru Czech Free Press se můžete dočíst o „mentálně nevyvinutých aktivistech ničících čínské vlajky“ nebo o „Čemu se učit od lidové Číny“.

Kromě „Zajímavého tisku“ však lze na stránkách OV KSČM Praha 10 najít i další zajímavé odkazy. Ideové stoupence komunistické strany jistě potěší „Marxistický internetový archiv“ nebo zájmový blog o „zločinech církví“.

Čtěte také: 42 českých a slovenských webů, které šíří ruské lži

Ruská propaganda sílí: NATO odstartovalo válečné hry

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.