2 Podivný inzerát

Vlastencem za stovku na hodinu? Inzerát nabízí podivnou práci

,

Témata: ,

Pokud si chcete přivydělat, máte „vlastenecké cítění a výborné komunikační schopnosti“ a zároveň by vám nevadilo se občas pohádat v internetových diskuzích, máme pro vás tip! Na internetu je inzerát, který shání „redaktora“, jenž bude šířit „vlasteneckou“ propagandu.

Kdo si podivný inzerát podal nelze zjistit. A tak není ani jisté, zda se nejedná jen o jakousi legraci. Inzerát je podepsaný jménem Aleš Konečný, na uvedený telefon se nelze dovolat, při pokusu o vytočení se jen ozve hláška, že číslo bylo odpojeno z provozu. Není ani jasné, jestli autor inzerátu podniká na vlastní pěst, nebo tuto práci poptává pro nějakou firmu či hnutí.

Koho tedy inzerát hledá? „Úkolem redaktora a naplní práce je aktivně se zapojovat do komentářů pod články na zpravodajských webech a v diskuzích na sociálních sítích za účelem hájit zájmy občanů České republiky, projevovat vlastenecké názory a reagovat na zavádějící komentáře a nepravdivá tvrzení,“ píše se v inzerátu.

Inzerát zaujal i místopředsedu vlády a předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka, který na něj upozornil v úterý na svém twitterovém účtu.

Pro zajímavost, tato práce placená 100 korunami na hodinu, má volnou pracovní dobu a v případě delší spolupráce dostanete služební notebook.

Čtěte také: Konferenci odpůrců islámu v Senátu posvětil i Zeman

‚Sexuální džihád je součástí islámu.‘ Seminář v parlamentu

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.