Vlastencem za stovku na hodinu? Inzerát nabízí podivnou práci

Vlastencem za stovku na hodinu? Inzerát nabízí podivnou práci
Domov

Podivný inzerát

df Echo24

Pokud si chcete přivydělat, máte „vlastenecké cítění a výborné komunikační schopnosti“ a zároveň by vám nevadilo se občas pohádat v internetových diskuzích, máme pro vás tip! Na internetu je inzerát, který shání „redaktora“, jenž bude šířit „vlasteneckou“ propagandu.

Kdo si podivný inzerát podal nelze zjistit. A tak není ani jisté, zda se nejedná jen o jakousi legraci. Inzerát je podepsaný jménem Aleš Konečný, na uvedený telefon se nelze dovolat, při pokusu o vytočení se jen ozve hláška, že číslo bylo odpojeno z provozu. Není ani jasné, jestli autor inzerátu podniká na vlastní pěst, nebo tuto práci poptává pro nějakou firmu či hnutí.

Koho tedy inzerát hledá? „Úkolem redaktora a naplní práce je aktivně se zapojovat do komentářů pod články na zpravodajských webech a v diskuzích na sociálních sítích za účelem hájit zájmy občanů České republiky, projevovat vlastenecké názory a reagovat na zavádějící komentáře a nepravdivá tvrzení,“ píše se v inzerátu.

Inzerát zaujal i místopředsedu vlády a předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka, který na něj upozornil v úterý na svém twitterovém účtu.

Pro zajímavost, tato práce placená 100 korunami na hodinu, má volnou pracovní dobu a v případě delší spolupráce dostanete služební notebook.

Čtěte také: Konferenci odpůrců islámu v Senátu posvětil i Zeman

‚Sexuální džihád je součástí islámu.‘ Seminář v parlamentu

Související články