1 Incident vyšetřovala policie

V Kladně napadl učitel studenta, dostal okamžitě výpověď

, NOVÉ

Témata: ,

Na jedné z kladenských středních škol napadl minulý týden učitel studenta. Několikrát ho udeřil pěstí do obličeje. Ředitel školy dal učiteli okamžitě výpověď, věcí se zabývá kladenský magistrát, uvádějí na svém webu Kladenské listy.

Čtyřiačtyřicetiletý pedagog prý chlapce napadl ve třídě při vyučování, vulgárně mu nadával a zasadil mu několik ran. Po incidentu studentovi tekla krev z nosu. Zástupce ředitele poslal napadeného studenta v doprovodu spolužáka k lékaři. Vyučujícího z hodiny odvolal a věc oznámil policii. Ředitel školy dal učiteli okamžitou výpověď.

Případ si převzal kladenský magistrát. „Policie tento případ prošetřila jako přestupek proti občanskému soužití a odevzdala ke správnímu řízení na magistrát města Kladna,“ citovaly mluvčí kladenské policie Janu Šteinerovou servery iDnes.cz a Lidovky.cz. „To, co (učitel) udělal, se neslučuje s prací pedagoga. Ať se předtím dělo cokoliv, učitel se nemůže nechat vyprovokovat. Je to nepřiměřená obrana. Nedopustím, aby se něco takového opakovalo,“ cituje iDnes.cz ředitele školy Miroslava Dundra.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.