1 úmrtí

Na slovenském festivalu zemřel kytarista české skupiny Taxmeni

NOVÉ

Témata: ,

Na festivalu country hudby v západoslovenských Jaslovských Bohunicích zemřel při sobotním vystoupení české skupiny Taxmeni kytarista Karel Mrkvička. Na webu o tom informoval pořadatel festivalu.

„Zpěvák a kytarista Karel Mrkvička náhle zkolaboval na pódiu. I přes okamžitou pomoc svůj boj prohrál,“ uvedl na facebooku pořadatel Countryfestu Bohunice. Portál pluska.sk napsal, že organizátoři se rozhodli festival předčasně ukončit.

Skupina Taxmeni vznikla v roce 1970 a v minulosti vyhrála několik amatérských soutěží včetně prestižního festivalu Porta. Kapela se původně věnovala spíše trampské hudbě a později se přiklonila k modernímu country stylu, známá je také tématy z vojenského prostředí.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.