Tvrdíkova dcera nejkrásnější mezi světovými modelkami. Vyhrála Elite Model Look

Úspěch Jany Tvrdíkové

Tvrdíkova dcera nejkrásnější mezi světovými modelkami. Vyhrála Elite Model LookAKTUALIZOVÁNO 1
Panorama

Echo24

Dcera někdejšího ministra obrany a současného šéfa čínské firmy CEFC v Evropě Jaroslava Tvrdíka dokázala zvítězit v prestižní modelingové soutěži Elite Model Look. Poté, co Jana Tvrdíková v létě vyhrála české kolo, nyní skončila první i v mezinárodním finále v Lisabonu. Informoval o tom server RTP Notícias.

Mezi chlapci zabodoval Nigerijec Davidson Obennebo. Vítěze vybrala odborná porota po skončení zhruba hodinu a půl dlouhého ceremoniálu. Tvrdíková a Davidson uspěli v konkurenci dalších patnácti finalistů, konkrétně deseti dívek a pěti chlapců.

Za úspěch v soutěži obdrží Tvrdíková odměnu 150 000 euro (zhruba 4 miliony korun), Davidson si pak přijde na 50 tisíc euro (1,3 milionu korun). Zároveň s tím oba podepíší dvouletou smlouvu právě s modelingovou agenturou Elite, která soutěž pořádala.

Součástí finále byla série promenád, které doprovázela hudební vystoupení francouzského umělce Breakbota, DJ Kungse, nebo portugalské skupiny D.A.M.A. V odborné porotě zasedla topmodelka Isabeli Fontana, její mužští kolegové Andrés Velencoso a Alex Lundqvist a také prezident Elite Management Worldwide Vick Mihaci.

Přehlídka Elite Model Look se koná od roku 1983. V minulosti už na ní uspěly i známé modelky Cindy Crawford, Gisele Bündchen či Diane Kruger.

Čtěte také: „No Trump, No KKK“ znělo na předávání hudebních cen AMA