1 Úspěch Jany Tvrdíkové

Tvrdíkova dcera nejkrásnější mezi světovými modelkami. Vyhrála Elite Model Look

AKTUALIZOVÁNO

Témata:

Dcera někdejšího ministra obrany a současného šéfa čínské firmy CEFC v Evropě Jaroslava Tvrdíka dokázala zvítězit v prestižní modelingové soutěži Elite Model Look. Poté, co Jana Tvrdíková v létě vyhrála české kolo, nyní skončila první i v mezinárodním finále v Lisabonu. Informoval o tom server RTP Notícias.

Mezi chlapci zabodoval Nigerijec Davidson Obennebo. Vítěze vybrala odborná porota po skončení zhruba hodinu a půl dlouhého ceremoniálu. Tvrdíková a Davidson uspěli v konkurenci dalších patnácti finalistů, konkrétně deseti dívek a pěti chlapců.

Za úspěch v soutěži obdrží Tvrdíková odměnu 150 000 euro (zhruba 4 miliony korun), Davidson si pak přijde na 50 tisíc euro (1,3 milionu korun). Zároveň s tím oba podepíší dvouletou smlouvu právě s modelingovou agenturou Elite, která soutěž pořádala.

Součástí finále byla série promenád, které doprovázela hudební vystoupení francouzského umělce Breakbota, DJ Kungse, nebo portugalské skupiny D.A.M.A. V odborné porotě zasedla topmodelka Isabeli Fontana, její mužští kolegové Andrés Velencoso a Alex Lundqvist a také prezident Elite Management Worldwide Vick Mihaci.

Přehlídka Elite Model Look se koná od roku 1983. V minulosti už na ní uspěly i známé modelky Cindy Crawford, Gisele Bündchen či Diane Kruger.

Čtěte také: „No Trump, No KKK“ znělo na předávání hudebních cen AMA


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.