16 To nejlepší z veřejné dopravy

OBRAZEM: ‚Divnolidi‘ v MHD

, FOTOGALERIE

Témata: ,

Na sociálních sítích jsou pravidelně zveřejňovány fotografie takzvaných „divnolidí“, tedy osob, které jsou zvláštně oblečeni, nebo dělají činnost, která se do městské hromadné dopravy absolutně nehodí. V galerii si můžete prohlédnout právě takové případy.

V MHD můžete zahlédnout všelijaké kuriozity, a to po celém světě. Člověk oblečený komplet v převleku Pikachua z japonského seriálu a videoher Pokémon, ženu využívající jako pokrývku hlavy salát či muže cvičícího jako na bradlech – to vše je možné spatřit. Facebooková stránka Memeaholic Anonymous přišla s některými takovými fotografiemi. Prohlédněte si je zde.

Fotografie zveřejňuje i česká facebooková stránka nazvaná „Divnolidi v MHD“.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: FOTOGALERIE: Dary noční oblohy. Podívejte se na nejkrásnější vesmírné fotky roku

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.