2 AB Media Blocker

Už vás Babiš nebabí? AB Blocker blokuje „Babišova“ média

, NOVÉ

Témata: ,

Internetový obchod Google Chrome nyní nabízí zdarma ke stažení aplikaci AB Blocker. Ta po nainstalování blokuje všechny webové stránky patřící médiím Andreje Babiše. Po otevření takové stránky se web obrátí vzhůru nohama a  obrazovku přelepí stříbrná páska s nápisem: „Zpravodajství pod vlivem. Sorry jako...“

„NE, nestojí za námi Kalousek, Sobotka, ilumináti, nespokojení drobní zemědělci nebo Andrejova konkurence. Nemáme na AB žádné zadání, nejde o účelovku nebo kampaň. Jen dáváme lidem, kteří mají dost lží našeho ministra financí, možnost vést trochu klidnější život a ponechat si alespoň zbytek zdravého rozumu,“ stojí v popisku aplikace.

Objektivita a nezávislost médií spadajících pod mediální skupinu Mafra, jejímž vlastníkem byl donedávna Andrej Babiš, se stala v posledních týdnech diskutovanou záležitostí. Přispěly k tomu především nahrávky, na kterých se Babiš radí s bývalým redaktorem MF Dnes Markem Přibilem o obsahu článků, které měly v deníku vyjít.

Čtěte také: Babiš pozval pořadatelku demonstrací na kávu, ta odmítla

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.