1 Drsná politička z Prahy 8

Toto je ODS? ‚Konec vítání, je třeba říct sbohem‘ a foto matky s pistolí

, NOVÉ

Témata: ,

„Konec vítáni, je třeba říct sbohem!“ Tak zní titulek článku zastupitelky ODS na Praze 8 Vladimíry Ludkové. Doprovází jej ilustrační foto ženy s pistolí v ruce a dítětem. Politička v textu vysvětluje, že se nechce dožít doby, kdy bude výbavou současných maminek kromě kuchyňského nože také střelná zbraň. Zároveň ji už prý obtěžují dojemné fotky topících se dětí. Její článek sdílely internetové „noviny“ Vaše Praha 8 a také ODS Prahy 8.

Podle Ludkové se blíží doba, kdy už nikomu nebude na podobně brutálních teroristických útocích záležet. „Blíží se doba, kdy zprávy o vraždění civilního obyvatelstva dalším fanatickým magorem napojeným na IS, budou vnímány jako samozřejmá součást našeho každodenního života. Už teď nás politici nabádají, že si máme zvykat,“ napsala zastupitelka za ODS.

„Zatím jsme vyděšeni, naštvaní, máme potřebu vše komentovat na sociálních sítích, dohadujeme se mezi sebou, co by se vlastně mělo dělat a že nelze z těch odporných činů vinit mírumilovnou muslimskou menšinu žijící již roky v Evropě,“ pokračovala Vladimíra Ludková v článku s výmluvnou fotografií ženy v jedné ruce s dítětem a v druhé se zbraní. „Už mě nebaví sáhodlouhé filozofické debaty o krvavé historii křesťanství, nebaví mě ani debaty o nedostatečné integraci a xenofobních postojích, alergická jsem i na řeči o naší nedávné migraci díky soudruhům, nechci už žádné dojemné fotky malých topících se dětí.“

Dle svých slov prý není sobec a v současné situaci se začíná ztrácet. „Za to, že žiji jako řádný člen této společnosti, a i proto dodržuji její pravidla i s tím, že jsem dobrovolně odevzdala část své svobody rozhodovat o všem podle svého, chci velmi málo. Nechci se bát. A nechci se bát toho, že další zprávy o desítkách mrtvých nikdo už na Facebooku nebude komentovat,“ míní Ludková, která se podobně jako prezident Zeman dotkla i kritiky elit.

„Za největší blamáž pak v této věci považuji snahu všech výjimečných a vyvolených lidí, elit, podsunovat mi argument o multikulturním obohacení. Holt jsem prostě omezená a hysterická matka, ale já se ve své zemi cítím obohacena dostatečně. Já jednoduše nechci, aby se v mé domácnosti vedle kuchyňského nože a vodní stříkací pistole v dětském pokoji, musela objevit i střelná zbraň,“ uzavřela podle sebe „hysterická matka“ Ludková.

Čtěte také: V Česku jsou jen čtyři syrští migranti, uklidňuje Bělobrádek

Učím arabské studenty, jak pít a jak na dívky

,