2 Nehoda cestou na turnaj

„Královna pokeru“ na prestižní turnaj do Rozvadova nedorazila. Zemřela v noci při autonehodě

, NOVÉ

Témata: ,

Britská „královna pokeru“ zahynula podle britského tisku při automobilové nehodě 5. listopadu v Plzni. Dvaačtyřicetiletá Emma Fryerová podle listu The Sun jela do Rozvadova na karetní turnaj, který byl součástí série World Series of Poker Europe a skončil v noci na dnešek. Při nehodě vjel vůz Opel Corsa, za jehož volantem seděl pokerový přítel hráčky, na travnatou plochu kruhového objezdu a narazil do sloupu trolejového vedení.

ČTK už v den nehody s odvoláním na policii informovala, že řidič, podezřelý z usmrcení z nedbalosti, byl při nehodě zraněn a skončil v nemocnici, zatímco spolujedoucí žena utrpěla zranění neslučitelná se životem. Nehoda se stala po 3:00 ráno na přivaděči silnice I/26 ve směru od Slukova. Podle britského tisku řidič patrně sledoval pokyny satelitní navigace, která ale neupozornila na kruhový objezd.

Britské listy The Sun a Daily Maily dnes informovaly, že obětí je Emma Fryerová, matka dvou dcer. Žena, která si už pokerem vydělala údajně 75 000 liber (2,2 milionu korun), se chtěla stát hráčkou pokeru na plný úvazek, informoval The Sun.

Matka oběti Sheila Waringová se podle listu vrátila z místa nehody. „Byl to takový šok, stále to nedokážu pochopit. Všechno jí tak dobře šlo, byla nejšťastnější ve svém životě,“ řekla 60letá žena z Alsageru na severozápadě Anglie.

Sestra „královny pokeru“, dvaatřicetiletá Liz Carterová, tvrdí, že řidič se nedopustil žádné chyby. „Byla to jen tragická nehoda,“ řekla deníku The Sun.

Emma Fryerová hrála poker léta jako amatérka. V posledních několika měsících však slavila úspěchy na velkých turnajích v Nottinghamu a Sheffieldu a podle The Sun už měla zajištěného sponzora, který by jí umožnil věnovat se karetní hře profesionálně a dát výpověď u společnosti Bet365. Její tělo má být transportováno z Česka do domovského Alsageru příští týden.

Čtěte také: Na největším evropském turnaji v pokeru se prosadili i Češi

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.