1 Konec Těžkého Pokondru?

VIDEO: Rozhovor, kvůli kterému Těžkej Pokondr končí na Frekvenci 1

, UVNITŘ VIDEO

Témata: ,

Moderátorské duo zábavného programu Těžkej Pokondr se na svém YouTube kanálu rozhodlo publikovat rozhovor s novinářem Jaroslavem Kmentou, který nemohli odvysílat na stanici Frekvence 1. Duo kvůli tomu na konci října ukončí spolupráci s tímto rádiem, za odchodem z této rozhlasové stanice je podle jejich slov cenzura vedení při výběru hostů, naposledy právě v případě Kmenty.

Odchod ze stanice oznámili moderátoři v úterý v průběhu živého vysílání. Ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda nařčení o cenzuře odmítá a tvrdí, že Kmentu jako hosta odmítl, protože by mohlo jít o skrytou reklamu Kmentovy nové knihy Boss Babiš. Škoda uvádí, že se chtěl vyhnout případným sankcím od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Dvojice zatím své další kroky nechtěla komentovat. Moderátoři ale prozradili, že už dostali dvě nabídky z jiných rádií a přemýšlí i nad vlastním, zcela novým projektem.

Čtěte také: Duo Těžkej Pokondr zmizí z F 1 koncem října. Už mají nabídky odjinud

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.