2 Kompletní znění rozsudku

POSLECHNĚTE SI: Jak Ústavní soud odůvodnil rozsudek o Babišovi a StB

, UVNITŘ AUDIO

Témata: ,

Echo 24 notifikace

Echo 24 pro vás vždy vybírá to podstatné. Pro odběr upozornění ve formě push notifikací je třeba nastavit odebíraná témata.
Náčítání témat

Slovenský Ústavní soud v přelomovém rozhodnutí ve čtvrtek zrušil rozsudky předchozích soudů v kauze Andreje Babiše, které konstatovaly, že současný předseda hnutí ANO byl veden jako agent StB neoprávněně. Podle Ústavního soudu za nepřesnosti ve svazcích StB nemůže být žalován slovenský Ústav paměti národa, který spravuje archív StB. Také zpochybnil důvěryhodnost bývalých důstojníku StB jako svědků. Soud podal zdůvodnění pouze ústně. Písemné zdůvodnění by měl publikovat do dvou měsíců. Poslechněte si výrok soudu zde:

Pozdní spravedlnost pro „řezníky“ Proces s Mladičem vyvolal též vzpomínky na zadostiučinění obětí odsouzených nacistů
Ministři, kteří už jednou zklamali Jednobarevná vláda Andreje Babiše slibuje ráj, může však leccos zničit
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.