1 humor českého prezidenta

Zeman mával samopalem na novináře, v zásobníku byla becherovka

, NOVÉ

Témata:

Prezident Miloš Zeman během tiskové konference po skončení návštěvy Plzeňského kraje mával před novináři maketou samopalu s nápisem ‚na novináře‘, který obdržel během návštěvy darem. Přesto se mohli přítomní novináři cítit bezpečně, jelikož měl místo zásobníku láhev becherovky. 

„Nechci provokovat, ale přeci vás chci seznámit s jedním z dárků, který jsem během těchto tří dnů dostal. Prosím pěkně, toto je samopal, račte se podívat. Na tom samopalu je vypálený nápis ‚na novináře‘, takže se můžete postupně začít stahovat dozadu, protože neumím střílet. A nelekejte se, originální zásobník je vytvořen láhví becherovky,“ komentoval prezident svou exhibici s maketou zbraně.

Miloš Zeman při tiskové konferenci hodnotící návštěvu Plzeňského kraje ocenil, že se setkal jen s pozitivním přijetím a na mítincích se nevyskytovali žádní oponenti s červenými kartami. Zároveň vyslovil myšlenku, že prezident nerozděluje společnost, to jsou podle něj jen fráze. Občané jsou dle něj rozděleni názory, ale ne osobami.

Český prezident Miloš Zeman veřejně deklaroval svůj nenávistný vztah k novinářům již několikrát. Zeman zpočátku novináře jen ironizoval a urážel, v poslední době pak používá „v žertu” i slova o jejich likvidaci. Při nedávné návštěvě Číny se například nechal slyšet před Vladimirem Putinem, že je novinářů příliš mnoho, že je potřeba je likvidovat. Nejnověji pak ve Štrasburku vyzval členy svého doprovodu, aby kameramana vyhnali, jinak ho zabije.

 Čtěte také: Zeman mluvil znovu kontroverzně o Krymu, anexi prý ale neobhajuje

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Z nového čísla Přece, ale možná pozdě. Jde o právo České republiky stavět jaderné elektrárny

Echo týdne: Staré pořádky, Blade Runner a ruská vražda ● Rozhovor: Musíme motivovat lidi, aby pracovali co nejdéle ● Esej: Quo vadis, Česko? ● Komentář: Proč se spokojíme s málem ● Fenomén: Když je pár víc než dva

 

Chtěli se mít líp Dlouhý pochod z Vajglova do Břidličné
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.