Strůjce úspěchu Pirátů Horák oznamuje nástup k Topolánkovi

Strůjce úspěchu Pirátů Horák oznamuje nástup k TopolánkoviNOVÉ
Domov

nečekané nalodění

Tým Mirka Topolánka má v tažení za prezidentským úspěchem novou posilu, alespoň podle Jakuba Horáka. Tento marketingový expert, který v nedávné době spolupracoval na volební kampani Pirátů, na sociální síti Facebook ve čtvrtek večer oznámil, že přijal Topolánkovu nabídku. Potvzení spolupráce ze strany týmu Mirka Topolánka se Echo24 zatím nepodařilo získat.

„Přátelé, dovolte mi oznámit, že jsem přijal nabídku od Mirka Topolánka a jsem nyní v jeho volebním týmu. Situace v zemi potřebuje změnu a on má na to sílu. Velmi se na tu jízdu těším,“ napsal Jakub Horák ve statusu na své facebookové stránce.

Svoji podporu Topolánka dával jeden ze strůjců úspěchu Pirátů na sociálních sítích najevo již poté, co expremiér oznámil, že bude kandidovat na prezidenta.

„Ten Topol je fakt jedinej, kdo dokáže vzbudit nějaké emoce. Vůbec ho nepodceňujte. Bude to nesmírně zajímavé sledovat.
#Topol2018,“ dával Horák najevo své sympatie již v úterý, kdy měl Topolánek svoji tiskovou konferenci, na níž oznámil kandidaturu na prezidenta.

Mezi Topolánkovy spolupracovníky, které na tiskové konferenci představil, zatím patří kromě tiskové tajemnice Dany Makrlíkové ještě bývalá ředitelka jeho kabinetu Gabriela Kloudová, Dalibor Veřmiřovský a Edvard Kožušník.

Čtěte také: Topolánek vyvolává paniku

Těžká váha proti Zemanovi. Nevýhody a velká výhoda Mirka Topolánka

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.