1 Plná pohotovost na Ruzyni

Plná pohotovost na Letišti Václava Havla. Ruskému pilotovi se udělalo špatně

, AKTUALIZOVÁNO

Témata: , , ,

Na pražském ruzyňském letišti přistál v sobotu těsně před 14. hodinou mimořádně Airbus A320 letící z Moskvy do Ženevy. Ruskému pilotovi se udělalo špatně. Kontrolní věž na letišti vyhlásila takzvanou plnou pohotovost. Radiožurnálu potvrdila informaci mluvčí letiště Marika Janoušková.

Pilota si po přistání na Letišti Václava Havla převzali zdravotníci. Cestující letící do Ženevy musejí v Praze čekat, dokud nedorazí náhradní posádka letadla.

Letoun Airbus A320 dokáže pojmout až 123 pasažérů. Trajektorie letu zachycuje jeho směřování přes Českou republiku. Nad Louny letadlo prudce stočilo směr letu směrem nad Slaný a Brandýs nad Labem-Starou Boleslav, přičemž následovalo přistání na pražské Ruzyni.

Čtěte také: Topolánek vrátil Zemanovi úder: „Měl ve vězení Snopkovou a Svobodu, já Dalíka. Je to 2:1 pro Miloše,” prohlásil

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.