1 Plná pohotovost na Ruzyni

Plná pohotovost na Letišti Václava Havla. Ruskému pilotovi se udělalo špatně

, AKTUALIZOVÁNO

Témata: , , ,

Na pražském ruzyňském letišti přistál v sobotu těsně před 14. hodinou mimořádně Airbus A320 letící z Moskvy do Ženevy. Ruskému pilotovi se udělalo špatně. Kontrolní věž na letišti vyhlásila takzvanou plnou pohotovost. Radiožurnálu potvrdila informaci mluvčí letiště Marika Janoušková.

Pilota si po přistání na Letišti Václava Havla převzali zdravotníci. Cestující letící do Ženevy musejí v Praze čekat, dokud nedorazí náhradní posádka letadla.

Letoun Airbus A320 dokáže pojmout až 123 pasažérů. Trajektorie letu zachycuje jeho směřování přes Českou republiku. Nad Louny letadlo prudce stočilo směr letu směrem nad Slaný a Brandýs nad Labem-Starou Boleslav, přičemž následovalo přistání na pražské Ruzyni.

Čtěte také: Topolánek vrátil Zemanovi úder: „Měl ve vězení Snopkovou a Svobodu, já Dalíka. Je to 2:1 pro Miloše,” prohlásil

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.