1 Vysmívaná hvězda

Francie se baví na Depardieuho účet. Díky reklamě s puškou a jelenem

, NOVÉ

Témata: , , ,

Francouzský herec Gérard Depardieu se stal terčem posměšku francouzských médií, když se objevil v krátké reklamě na luxusní ruské hodinky. Na videu se herec s nedávno získaným ruským občanstvím objevuje s puškou a mrtvým jelenem, kterého zastřelil právě díky hodinkám, které ho k němu dovedly včas.

,,Aby se vám podařilo zastřelit jelena, musíte přijít včas. A s Cvstos jsem všude včas,“ zní text Depardieuových vět z 51 vteřinového videa, ve kterém mohutný herec propaguje ruskou značku luxusních hodinek Cvstos. Po výstřelu zbraně, kterým video začíná, herec vítězně sedí nad mrtvolou jelena, kterého zastřelil a říká, že se mu to podařilo díky hodinkám. Přitom drží v jedné ruce pušku a v druhé kulku, kterou ho skolil.

Video končí tím, že mrtvé zvíře symbolicky políbí a řekne, že ,,jeho čas už nadešel.“

Za tuto krátkou reklamu Depardieu sklidil salvu posměchu od francouzských médií a Francouzů na sociálních sítích, kteří hercovi nemohou zapomenout jeho hanlivé vyjadřování na adresu Francie a následné přijetí ruského občanství.

Časopis GQ reklamu popsal jako ,,nechutný slovní výlev patetické produkční kvality.“ Podobně reagovaly i noviny Le Figaro, jejichž titulek zněl ,,Gérard Depardieu skolil jelena v absurdní reklamě.“

Kromě toho také noviny napsaly, že touto reklamou si Depardieu proti sobě poštval pravděpodobně více Francouzů než přijetím ruského občanství kvůli neochotě platit daně.

Hercovo video připomíná například skandál se zastřelením zimbabwského lva Cecila před několika měsíci americkým zubařem, jehož fotografie, kde je střelec s mrtvolou lva, obletěly svět.

Depardieův rozchod s rodnou zemí započal v roce 2012, kdy se herec stal rezidentem Belgie, aby se vyhnul placení 75 procentní milionářské daně ve Francii. Nedlouho poté pak získal ruský pas.

Čtěte také: Gérard Depardieu bude hrát v novém filmu Stalina

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.