1 Krádež v bytě komentátorky

Krádež dokumentů v bytě komentátorky Lenky Zlámalové

Témata:

Terčem útoku neznámého pachatele se stala komentátorka Echo24 a Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Včera, ve středu 20. září v dopoledních hodinách, se do jejího bytu v Praze, který je lokalizován v klidné a bezpečné části města, vloupal neznámý pachatel.

Odcizil malý modrý kufr Samsonite velikosti kabinového zavazadla. Kufr byl plný osobních dokumentů a písemností důvěrné povahy, dále zmizel mobilní telefon, iPad a sedm let starý notebook, který sám o sobě neměl prakticky žádnou hodnotu, ale obsahoval veškerý archiv autorky. Dále byly odcizeny šperky a malá hotovost, která ležela na komodě v ložnici. Pachatel nezpůsobil žádnou škodu na zařízení bytu ani neudělal žádný nepořádek. Případ začala ještě téhož dne vyšetřovat pražská kriminální policie. Redakce chce věřit, že se jedná o klasické vloupání a tento trestný čin nemá souvislost s novinářskou prací Lenky Zlámalové.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.