Poměr s šéfem rozhlasu? Favorit prezidentských voleb to popřel

Spekulace ruských médií

Poměr s šéfem rozhlasu? Favorit prezidentských voleb to popřelNOVÉ
Emmanuel Macron Foto: Foto: Shutterstock
1
Svět

Echo24

Favorit letošních francouzských prezidentských voleb Emmanuel Macron, který se řadí do středu politického spektra, v pondělí znovu popřel spekulace, že má mimomanželský homosexuální vztah. Tvrzeními, že se intimně stýká s šéfem veřejnoprávní rozhlasové stanice Radio France Mathieuem Galletem, se nedávno začala intenzivněji zabývat ruská média, upozornila agentura Reuters.

Následně podobně se vyjádřila v tweetu Macronova mluvčí, která jeho vyjádření označila za „jasné popření fám o jeho osobním životě“. Macron už v minulosti několikrát zdůrazňoval, že o tom, jak tráví čas, má jeho manželka naprostý přehled.

Macron je od roku 2007 ženatý s bývalou učitelkou francouzštiny Brigitte Trogneuxovou, která je o více než 24 let starší než on. Poznali se na střední škole, když Macronovi bylo teprve 17.

Francouzská bulvární média se nyní Macronovi posmívají, že poté, co koncem loňského roku dobral tříměsíční odstupné po demisi z funkce ministra socialistické vlády, žije s Trogneuxovou hlavně z jejího starobního důchodu. Trogneuxové bude v dubnu 64 let, Macronovi loni v prosinci bylo 39.

Čtěte také: Zaměstnávání manželky? Fillon prý neporušil zákon a neodstoupí

Novým favoritem na prezidenta Francie je podle průzkumu Macron