1

Kvůli české modelce odklonili let a startovaly stíhačky

, NOVÉ

Témata: , ,

Česká modelka Žaneta Hučíková způsobila nouzové přistání letadla, když posádka na trase Las Vegas – Frankfurt přišla na to, že na palubu propašovala svou kočku. Když jí posádka zvíře odebrala, Hučíková se s ní podle americké stanice CBS News začala prát a vyhrožovat jí. Kvůli modelce dokonce vzlétly dvě stíhačky, které letadlo doprovodily na letiště v Denveru. Tam Hučíkovou zadržela imigrační policie, v USA pobývala  s propadlým turistickým vízem.

„Je šílená, měla by se léčit. Když začala všem vyhrožovat, byla jako smyslů zbavená,“ řekla televizi CBS jedna z 250 cestujících, jež kvůli Hučíkové musela čekat dalších několik hodin v Denveru na další letadlo do Frankfurtu.

Hučíková do letadla s z Las Vegas, kde žije, nastoupila s taškou, ve které měla svou kočku. Posádka podle CBS po chvíli na nelegálně propašované zvíře v její tašce přišla, kočku Hučíkové vzala a zavřela ji na palubní toaletě, vše údajně ještě před vzletem letadla. Hučíková si pak šla stěžovat ke kapitánovi letadla, který se po pár minutách z původně 12 hodinového letu rozhodl přistát v Denveru. 

Modelka údajně žádala, ať jí zvíře vrátí, aby mělo větší pohodlí. Když letušky odmítly, došlo podle svědectví dalších cestujících ze strany Hučíkové na nadávky a výhrůžky. Modelka dokonce i jednu z letušek po vzletu několikrát udeřila do tváře, informuje CBS.

The Grand in Biscayne Bay Miami is place where my sweet pet Victoria got born 4 years ago:) we love it here:)))

Posted by Zaneta Hucikova on  22. červen 2015

Kvůli agresivnímu chování modelky se k letadlu, které muselo neplánovaně přistát v Denveru, přidaly i dvě vojenské stíhačky F-16. Po přistání Hučíkovou po kontrole dokladů zadržela imigrační policie, která zjistila, že modelka pobývala v USA bez platného visa. Podle informací CBS Hučíkovou neobviní z napadení posádky. Hrozí jí pouze vyhoštění, jelikož do země přijela v říjnu 2014 a dostala jen turistické vízum na půl roku. Věc s ní bude řešit soud.

Čtyřiatřicetiletá Hučíková se v Las Vegas účastnila několika plavkových soutěží krásy. Na jedné fotografii se dostala i k Donaldu Trumpovi. 

Čtěte také: Topmodelku Kate Moss vyvedli z letadla pro nevhodné chování

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.