Kvůli české modelce odklonili let a startovaly stíhačky

Kvůli české modelce odklonili let a startovaly stíhačkyNOVÉ
Svět

ac Echo24

Česká modelka Žaneta Hučíková způsobila nouzové přistání letadla, když posádka na trase Las Vegas – Frankfurt přišla na to, že na palubu propašovala svou kočku. Když jí posádka zvíře odebrala, Hučíková se s ní podle americké stanice CBS News začala prát a vyhrožovat jí. Kvůli modelce dokonce vzlétly dvě stíhačky, které letadlo doprovodily na letiště v Denveru. Tam Hučíkovou zadržela imigrační policie, v USA pobývala  s propadlým turistickým vízem.

„Je šílená, měla by se léčit. Když začala všem vyhrožovat, byla jako smyslů zbavená,“ řekla televizi CBS jedna z 250 cestujících, jež kvůli Hučíkové musela čekat dalších několik hodin v Denveru na další letadlo do Frankfurtu.

Hučíková do letadla s z Las Vegas, kde žije, nastoupila s taškou, ve které měla svou kočku. Posádka podle CBS po chvíli na nelegálně propašované zvíře v její tašce přišla, kočku Hučíkové vzala a zavřela ji na palubní toaletě, vše údajně ještě před vzletem letadla. Hučíková si pak šla stěžovat ke kapitánovi letadla, který se po pár minutách z původně 12 hodinového letu rozhodl přistát v Denveru. 

Modelka údajně žádala, ať jí zvíře vrátí, aby mělo větší pohodlí. Když letušky odmítly, došlo podle svědectví dalších cestujících ze strany Hučíkové na nadávky a výhrůžky. Modelka dokonce i jednu z letušek po vzletu několikrát udeřila do tváře, informuje CBS.

The Grand in Biscayne Bay Miami is place where my sweet pet Victoria got born 4 years ago:) we love it here:)))

Posted by Zaneta Hucikova on  22. červen 2015

Kvůli agresivnímu chování modelky se k letadlu, které muselo neplánovaně přistát v Denveru, přidaly i dvě vojenské stíhačky F-16. Po přistání Hučíkovou po kontrole dokladů zadržela imigrační policie, která zjistila, že modelka pobývala v USA bez platného visa. Podle informací CBS Hučíkovou neobviní z napadení posádky. Hrozí jí pouze vyhoštění, jelikož do země přijela v říjnu 2014 a dostala jen turistické vízum na půl roku. Věc s ní bude řešit soud.

Čtyřiatřicetiletá Hučíková se v Las Vegas účastnila několika plavkových soutěží krásy. Na jedné fotografii se dostala i k Donaldu Trumpovi. 

Čtěte také: Topmodelku Kate Moss vyvedli z letadla pro nevhodné chování