,Komunistů a anoistů se nebojíme!‘ TOP 09 sází ve volbách na slogany

Volby do sněmovny 2017

,Komunistů a anoistů se nebojíme!‘ TOP 09 sází ve volbách na sloganyNOVÉ 3
Domov
Sdílet:

„Stát je služba. Ne šikana občanů.“ „EU se musí změnit. Ale ne bez nás. S námi.“ „Žena má právo na rodinu i kariéru.“ Těmito slogany zahájila TOP 09 horkou fázi své kampaně před podzimními parlamentními volbami a navázala jimi na své ústřední heslo „Neuhneme“.

„Jsme si naprosto vědomi mimořádného významu těchto voleb,“ zahájil předseda Miroslav Kalousek tiskovou konferenci v podobném duchu, jako Andrej Babiš v neděli představoval program hnutí ANO. Čestný předseda strany Karel Schwarzenberg ho doplnil, že se TOP 09 nebojí komunistů ani anoistů. „Mám strach z největšího politického tábora a to jsou nevoliči. Vyzývám proto všechny občany, aby šli k volbám,“ uvedl Schwarzenberg.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

K programu Kalousek uvedl, že TOP 09 prosazuje politiku, která chrání svobodu každého člověka, nikoliv ji oslabuje a lidi šikanuje. „Prosazujeme politiku, která naši demokracii posiluje, ne oslabuje. Prosazujeme vládu práva, nechceme vládu vůdců,“ prohlásil předseda strany.

Podle něj je TOP 09 také jediná proevropská pravicová strana, která usiluje o to, aby se význam ČR v EU zvyšoval. „Nedopustíme, aby se naše země ocitla na její periferii. Evropskou unii si neidealizujeme. Víme, že se musí změnit, ale musí se změnit s námi, v jejím hlavním proudu, ne bez nás,“ dodal Kalousek, který je lídrem středočeské kandidátky TOP 09.

Místopředsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová pak představila osm hesel, se kterými strana vstupuje do horké fáze kampaně. „Stát je služba. Ne šikana občanů.“ „EU se musí změnit. Ale ne bez nás. S námi.“ „Jsme jediná proevropská pravicová strana.“ „Pole pro potraviny. Ne pro naftu do nádrže.“ „Žena má právo na rodinu i kariéru.“ „Máte právo na nadstandard ve zdravotnictví.“ „Nevykašleme se na důchodovou reformu.“ „Bohatnout mají lidé. Ne stát.“

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také:

Zrušíme EET a povinnou školku, zavedeme euro. Neuhneme, tvrdí TOP 09

Kalousek spojuje svou budoucnost v čele TOP 09 s výsledkem voleb

Sdílet:

Hlavní zprávy

×

Podobné články