1 Japonský guru Jára?

Muž předstíral vědecký výzkum spánku. Znásilnil přes stovku žen

, NOVÉ

Japonská policie zatkla muže, který údajně zdrogoval a znásilnil více jak stovku žen. Stalo se tak při fiktivním výzkumu ohledně spánku, na které ženy nalákal. Nahrávky zneužitých obětí muž nahrál na internet nebo zpeněžil, píše The Guardian.

Hideyuki Noguchi sháněl dobrovolnice pro „vědeckou studii zkoumající krevní tlak během spánku“. Nyní 54letý muž lákal ženy do hotelů nebo lázeňských rezortů, kde jim podával sedativa. Po upadnutí do bezvědomí pak své oběti znásilnil a každý útok natočil.

Noguchi tyto záznamy nahrával na internet nebo prodával producentům pornografických filmů. Podle japonských médií si touto aktivitou přišel až na 10 milionů japonských jenů (více jak 2 miliony korun).

Policii se zatím přihlásilo 39 zneužitých žen rozdílného věku. Předpokládá se však, že Noguchi, který nedisponuje žádným medickým vzděláním ani praxí, takto zneužil v průběhu dvou let více jak stovku žen. 

Čtěte také: 'Odháčkovával' žačky. Guru Jára dostal za znásilňování 10 let

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.