9 Přispějte a získejte odměnu

Echo jde s kůží na trh. Jsme na Hithitu, podpořte EchoPrime

NOVÝ PROJEKT

Témata:

Připravujeme nový internetový deník EchoPrime postavený na autorech časopisu Týdeník Echo a serveru Echo24.cz. Jeho páteří budou komentáře, eseje, analýzy a rozhovory s inspirativními osobnostmi. EchoPrime bude zpoplatněný, bez reklam a s diskusí jen pro předplatitele. Podpořit nás můžete na crowdfundingovém serveru Hithit.com ZDE.

EchoPrime je reakcí na vývoj většiny zpravodajských internetových serverů, které se podřizují čtenosti, aby měly co největší výnosy z reklamy. Nerozlišují přitom podstatné od povrchního. Čtenáři jsou zasahováni nekonečným informačním proudem, často plným balastu a informačního šumu. EchoPrime stavíme proti tomuto trendu, navíc bude bez reklam.

EchoPrime bude konzervativním serverem pro náročné čtenáře. Denně budeme publikovat pět komentářových analytických textů a jen důležité zpravodajské texty z domova i ze světa. Součástí EchoPrime bude monitor nejdůležitějších zpráv z českých médií. Na EchoPrime také naleznete všechny texty z Týdeníku Echo a plné znění komentářů z Echo24.cz, které budou nově zpoplatněny.

EchoPrime bychom rádi spustili nejpozději 1. září roku 2016. Pokud přispějete, nejenže nám tím hodně pomůžete, ale získáte navíc odměnu, časově omezený přístup zdarma a doživotní slevu 30 % na předplatném. Roční předplatné bude jinak stát 2999 korun.

Jakou odměnu můžete získat?

Za naši podporu na Hithit.com můžete získat například večeři s komentátorkou Lenkou Zlámalovou či poetický výlet s Jiřím Peňásem. Ondřej Štindl jen pro vás uspořádá diskotéku, Daniel Kaiser vám u láhve vína předá své monografie Václava Havla. O britské a americké politice můžete v soukromí podebatovat s Martinem Weissem, fotograf Jan Zatorsky vám v rámci kurzu fotografování udělá portrét a šéfredaktor Dalibor Balšínek nabídne přednášku o změnách v médiích.

Podpořte nás na Hithit.com ZDE.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.