Šéfredaktor Reflexu Bajgar končí. Nahradit ho má Stoniš

PERSONÁLNÍ ZMĚNA VE VEDENÍ REFLEXU

Šéfredaktor Reflexu Bajgar končí. Nahradit ho má StonišNOVÉ 1
Domov
Echo24
Sdílet:

Šéfredaktor časopisu Reflex Radek Bajgar, který do funkce nastoupil začátkem loňského roku, pravděpodobně končí ve vedení časopisu. Nahradit by ho měl jeho dosavadní zástupce Marek Stoniš, který se k personálním změnám ale nechtěl vyjádřit.

Informaci o výměně ve vedení přinesl server Mediahub, odkazuje se na tři zdroje uvnitř redakce i mediálního domu Czech News Center (CNC), který časopis vydává. Impuls k náhradě šéfredaktora přišel podle webu přímo z řad majitelů vydavatelství.

Marek Stoniš, který by měl Bajgara ve funkci nahradit, se ale ve čtvrtek k personálním změnám nechtěl vyjadřovat. „Nezlobte se, ale v tuhle chvíli vám k tomu opravdu nemůžu nic říct,“ uvedl pro deník ECHO24.cz Stoniš, který v Reflexu působí od roku 2008. „Zavolejte zítra“. Stoniš Reflex de facto vedl již před nástupem Bajgara.

Potvrdit informaci nechtělo ani vydavatelství CNC. „Pokud by to tak bylo, budeme vás sami informovat,“ uvedla na dotaz na výměnu šéfredaktora pro deník ECHO24.cz mluvčí CNC Adéla Mikešová.

Známý novinář, scénárista, režisér i tvůrce mnoha televizních pořadů Radek Bajgar se funkce šéfredaktora ujal v polovině února roku 2015, na své pozici tak vydržel jen něco málo přes rok. Jako šéfredaktor Reflexu přitom působil už na začátku 90. let, v roce 1993 ale odešel do TV Nova.

Čtěte také: Liberální institut vyloučil bývalého ředitele Ševčíka. Ten mluví o dětinské mstě

Sdílet:

Hlavní zprávy

×

Podobné články