3 tragické úmrtí herce

Při nehodě na Nový rok zemřel mladý herec Jakub Zedníček

, NOVÉ

Témata:

Při dopravní nehodě zemřel herec Městského divadla Brno Jakub Zedníček. Neštěstí se stalo v prvních hodinách nového roku, oznámilo divadlo na svých webových stránkách bez dalších podrobností.

Sedmadvacetiletý Zedníček ztvárnil v Brně například Richarda Starkeyho v původním muzikálu Bítls nebo Buddyho Walshe v komediálním muzikálu Donaha! Své stepařské umění zúročil jako kapelník v muzikálu Titanic. Činoherní úlohy měl v inscenacích Jakub a jeho pán nebo Král Lear.

„Odchodem Jakuba Zedníčka ztrácí Městské divadlo Brno nejen jednoho z talentovaných herců, ale také kamaráda a přítele. V myšlenkách jsme všichni s jeho rodinou,“ uvedli divadelníci na webu.

Zedníček je známý také z televizních obrazovek. Se strýcem Pavlem Zedníčkem například uváděl zábavný pořad TV Barrandov Kurňa, co to je?

Jakub Zedníček si v roce 2012 zahrál ve filmu Don‘t Stop, ve kterém jeho postava zemřela rovněž při nehodě na silnici.

Čtěte také: Zemřel propagátor zdravé výživy Rajko Doleček. Bylo mu 92 let

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.