Proslavená hra PussyWalk se vrací. Cestu k volební urně ztěžuje vrávoravá chůze

Pokračování slavné hry

Proslavená hra PussyWalk se vrací. Cestu k volební urně ztěžuje vrávoravá chůzeNOVÉ
Nová verze hry PussyWalk Foto:

Foto: Facebook PussyWalk

2
Panorama
Echo24
Sdílet:

Na český internet se dostala nová verze proslavené hry PussyWalk. Ta se poprvé objevila na internetu v roce 2014. Nyní přichází její pokračování nazvané PussyWalk II: Cesta k urně. Dle autorů je podobnost se skutečnými postavami čistě náhodná.

Ve hře hráč ovládá postavu nesoucí obálku na cestě k hlasovací urně. Dojít k ní ovšem není vůbec jednoduché. Hráč totiž během hry bojuje s mnoha překážkami, například láhvemi alkoholu, nábytkem či schody. Hlavním soupeřem hráče jsou ale především nejisté a těžko ovladatelné nohy ovládané postavy.

Ve hře se navíc objevuje i další postava. Muže oblečeného v ovčím kostýmu s vousy a brýlemi musí hráč na strastiplné cestě k urně vyzvednout. Ve hře se dále objevují známé věci jako například láhve podobné Becherovce či žlutý nafukovací člun s pádlem.

Předešlou verzi hry PussyWalk zveřejnili její autoři již v roce 2014. Tehdy si ji podle tvůrců zahrálo 1,7 milionu lidí. „Před 3 lety jsme vypustili PussyWalk – první prezidentský simulátor na světě, který si zahrálo 1,7 milionu lidí. Ještě před lednovými volbami nás ale čeká nové dobrodružství pana Z.,“ píší na svém facebookovém profilu autoři hry.

Pokud se hráči podaří hru dohrát, může si hru zkusit zahrát znovu, tentokrát však v „nudistickém režimu.“ Při něm ovládáte hlavního hrdinu hry tak, „jak ho ďábel stvořil.“

Autoři hry uvádí, že jakákoliv podobnost se skutečnými postavami či událostmi je čistě náhodná.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Zeman opět baví internet. Teď jako hrdina počítačové hry

Zemanův Pussywalk baví v Rusku, Ugandě i Indonésii

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články