1 ÚTOK NA PŮDĚ ŠKOLY

Žena v Praze napadla studenty železnou tyčí. Skončila na psychiatrii

, NOVÉ

Témata: , ,

Sedmadvacetiletá žena ohrožovala železnou tyčí a cihlou studenty přímo v laboratoři ČVUT na Praze 6. Ženu se nakonec povedlo zpacifikovat po přivolání dalších studentů a učitele. Poté na místo dorazila policie, která ženu zadržela a ve spolupráci se záchrannou službou předala na psychiatrii.

„Svědci, kteří se na místě události taktéž nacházeli, shodně uvedli, že dotyčná přišla do laboratoří vysoké školy s asi metr dlouhou železnou tyčí a dožadovala se komunikace s jedním ze studentů. Ten však kontakt s ní odmítl. Na to sedmadvacetiletá žena napřáhla tyč a chtěla studenta uhodit,“ uvedla městská policie Praha ve vyjádření. Student se však dokázal ubránit a přivolat na pomoc další studenty a profesora. Ženu nakonec společnými silami vytlačili ven z budovy. „Při tom jeden ze studentů dostal od ženy tzv. ,čelovku‘ a profesora stačila pěstí udeřit do obličeje,“ uvedla městská policie Praha.

Žena se však po chvíli rozhodla vrátit zpátky, tentokrát vyzbrojená cihlou. Studenti se na ni proto vrhli, strhli ji na zem a tak ji zadrželi až do příjezdu policie, která ženu zadržela. Přivolaná záchranná služba poté rozhodla o převezení ženy na psychiatrii.


Čtěte dále: Místo násilníků zatkli těžkooděnci nevinné Izraelce. Ministr důvod k omluvě nevidí

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.