1 ÚTOK NA PŮDĚ ŠKOLY

Žena v Praze napadla studenty železnou tyčí. Skončila na psychiatrii

, NOVÉ

Témata: , ,

Sedmadvacetiletá žena ohrožovala železnou tyčí a cihlou studenty přímo v laboratoři ČVUT na Praze 6. Ženu se nakonec povedlo zpacifikovat po přivolání dalších studentů a učitele. Poté na místo dorazila policie, která ženu zadržela a ve spolupráci se záchrannou službou předala na psychiatrii.

„Svědci, kteří se na místě události taktéž nacházeli, shodně uvedli, že dotyčná přišla do laboratoří vysoké školy s asi metr dlouhou železnou tyčí a dožadovala se komunikace s jedním ze studentů. Ten však kontakt s ní odmítl. Na to sedmadvacetiletá žena napřáhla tyč a chtěla studenta uhodit,“ uvedla městská policie Praha ve vyjádření. Student se však dokázal ubránit a přivolat na pomoc další studenty a profesora. Ženu nakonec společnými silami vytlačili ven z budovy. „Při tom jeden ze studentů dostal od ženy tzv. ,čelovku‘ a profesora stačila pěstí udeřit do obličeje,“ uvedla městská policie Praha.

Žena se však po chvíli rozhodla vrátit zpátky, tentokrát vyzbrojená cihlou. Studenti se na ni proto vrhli, strhli ji na zem a tak ji zadrželi až do příjezdu policie, která ženu zadržela. Přivolaná záchranná služba poté rozhodla o převezení ženy na psychiatrii.


Čtěte dále: Místo násilníků zatkli těžkooděnci nevinné Izraelce. Ministr důvod k omluvě nevidí

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.