1 Narušený rozhovor

VIDEO: Kocour hvězdou internetu. Trápil historika při televizním rozhovoru

, NOVÉ

Témata: ,

Kocour polského historika a politologa Jerzy Targalskiho se stal hvězdou sociálních sítí. Během vážné reportáže o aktuální polské krizi pro nizozemskou televizi se zrzavý domácí mazlíček tak dlouho dožadoval pozornosti svého majitele, až mu kocour skočil na rameno a ocasem zakryl oči. Historik přesto se stoickým klidem pokračoval v rozhovoru.

Známý polský politolog zrovna komentoval pro nizozemskou televizi NTR aktuální politické události na polské půdě, když k němu přišel zrzavý kocour Lisio. Nejdříve Targalskimu vylezl na záda, pak si sedl na jeho rameno a chvilku olizoval ucho. Nakonec pak překryl svým ocasem historikovy oči a rozhlížel se nezúčastněně po místnosti.

Targalski se ale nenechal rozhodit a s chladnou hlavou pokračoval dál ve svém výkladu, jen musel držet kocourův ocas. Výkon obou aktérů zveřejnil na Twitter Rudy Bouma, jeden z reportérů televize NTR. Krátké video z natáčení se chvilku poté stalo velkým internetovým hitem – už jej vidělo přes 700 tisíc lidí.

Není to ani poprvé, co se zvědavý kocour Lisio objevil před kamerou. Zatímco se historik na začátku července rozmluvil o Angele Merkelové v televizi Telewizja Republika, jeho zrzavý domácí mazlíček spokojeně spal vedle něj. Pro polské diváky jde údajně o známou dvojici.

Stejně tak zdaleka nejde o první komicky narušený televizní rozhovor. Během živého vysílání BBC vtrhly děti profesora Roberta Kellyho do jeho neuzamčené pracovny, když zrovna rozebíral politické napětí v Jižní Koreji. Do záběru nejdříve zvesela napochodovala jeho čtyřletá dcera, následně se k ní přidalo dítě v chodítku. Situaci zachránila až jeho žena, která pohotově vyvedla obě ratolesti z místnosti.

Čtěte také: VIDEO: Žena chtěla krmit z ruky žraloka, ten ji stáhl do vody

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.