7 Fotbalový šampionát

Ronaldo a Robbie Williams zahájili fotbalový šampionát v Rusku, promluvil i Putin

, FOTO UVNITŘ

Témata: ,

Fotbalový šampionát v Rusku byl oficiálně zahájen. Na slavnostním ceremoniálu na moskevském stadionu Lužniki vystoupil britský zpěvák Robbie Williams, který zpíval společně s ruskou sopranistkou Aidou Garifullinovou. Objevil se při něm také legendární brazilský útočník Ronaldo. Těsně před zahájením zápasu ještě k fanouškům na stadionu promluvili ruský prezident Vladimir Putin a prezident FIFA Gianni Infantino.

Slavnostní ceremoniál zahájil bývalý brazilský fotbalista Ronaldo, který na stadion přišel s dětským fotbalistou, který vystupoval ve znělce slavnostního ceremoniálu. Toho následně převzal britský zpěvák Robbie Williams, který začal zpívat společně s ruskou zpěvačkou Garifullinovou. Jejich vystoupení doplňovaly desítky tanečníků a také pro ceremoniál sestavený obří pták, na kterém „přiletěla“ ruská zpěvačka.

Po vystoupení zpěváků a tanečníků ještě fanoušky pozdravili ruský prezident Vladimir Putin a prezident FIFA Gianni Infantino.

V prvním zápase šampionátu se fotbalisté Saúdské Arábie utkají s domácím výběrem. Další utkání se odehrají v pátek, včetně diváky mimořádně očekávaného zápasu Španělů s Portugalci.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Na mistrovství nejedou, ale září ve fotbalové lize pro tlouštíky. Počítají se góly i shozená kila

Egypťané s hvězdou Salahem trénují v Čečensku. Kadyrov naplňuje své ambice

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.