VIDEO: Příliš tmavá bitva ve Hře o trůny? Fanoušci si rozhodující pasáže zesvětlili

Hra o trůny

VIDEO: Příliš tmavá bitva ve Hře o trůny? Fanoušci si rozhodující pasáže zesvětliliNOVÉ 1
Panorama
Sdílet:

S pondělkem je zde už čtvrtý díl závěrečné série Hry o trůny, fanoušci však stále ještě rozebírají ten předchozí. Podle značné části diváků totiž byly záběry na noční bitvu natolik tmavé, že se dalo občas jen stěží rozeznat, co se vlastně na obrazovce děje. S originálním řešením přišli nakonec fanoušci sami. 

Ve třetím díle Hry o trůny se odehrála epická bitva mezi lidmi a armádou nemrtvých, na kterou se čekalo již od začátku celé série. Některým příznivcům ale vadily příliš tmavé záběry. Po několika dnech se na internetu objevila nová verze zásadních pasáží bitvy, kde byly záběry výrazně zesvětleny.

Poté fanoušci zveřejnili video s oběma záběry na kanál na YouTube, kde je srovnávají. 

Fantasy-historický seriál Hra o trůny odvysílal svoji první sérii v roce 2011. Poslední 8. série se začala vysílat v polovině dubna a má šest dílů. Seriál vznikl podle předlohy knižní série Píseň ledu a ohně spisovatele George R. R. Martina, který se na tvorbě televizní série HBO sám podílí. Hra o trůny za několik let vysílání sbírá ta nejvyšší ocenění jako na běžícím pásu a těší se ohromné popularitě mezi fanoušky.

Čtěte také: Leonardo da Vinci nemohl ke konci života kvůli ochrnutému nervu malovat

VIDEO: Zima je tady. Fanoušci Hry o trůny jsou z nového videa nadšeni a natěšeni

Sdílet:

Hlavní zprávy

Týdeník Echo

Koupit

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články