1 Hra o trůny

VIDEO: Zima je tady. Fanoušci Hry o trůny jsou z nového videa nadšeni a natěšeni

, NOVÉ

Témata: , ,

Sníh, smrt, draci a hlavní postavy uprostřed bitevní vřavy. Tak vypadá poslední upoutávka před finálovou sérií populárního seriálu Hra o trůny. Trailer, v němž jsou vidět záběry z posledních dílů seriálu, zveřejnili tvůrci televizní série HBO na sociálních sítích. Mezi fanoušky vyvolal ohromně kladnou odezvu. Poslední série čítající šest dílů bude uváděna od 14. dubna v zámoří, v Česku pak od 15. dubna.

Fanoušci na sociálních sítích dávají v drtivé většině případů najevo nadšení. Po zhlédnutí poslední upoutávky před poslední finálovou sérií nadšeně komentují co v traileru tvůrci nabídli, ale zároveň také rozvíjí své teorie. Fanouškovská komunita seriálu Hra o trůny je totiž mimořádně kreativní a neustále prezentuje nové teorie týkajících se směřování příběhu a hlavních postav. Většinou sice bývají přitažené za vlasy, ale některé teorie se ukázaly jako správné, například o tom, kdo jsou pravými rodiči hlavní postavy seriálu Jona Snowa.

Ohromná odezva musí těšit i tvůrce seriálu David Benioff Prvně jmenovaný rozhovoru pro Weekly Entertainment řekl, že na večer, kdy se bude vysílat poslední díl celé série, se „plánuje opít a být hodně daleko od internetu“.

Pochvaly sklízí i hudební skladatel Ramin Djawadi, který stojí za soundtrackem celé série. Ikonickou hudbu pro seriál tvoří německo-íránský skladatel již od první série a při každé nové přišel s novými skladbami. Nejinak tomu je i tentokrát, protože nová tvorba zní právě ve zveřejněném traileru. Fanoušci populárního seriálu skladatele na sociálních sítích chválí nejen za jeho dosavadní práci, ale i za lehkou ochutnávku, která zní v novém traileru.

Fantasy-historický seriál Hra o trůny odvysílal svoji první sérii v roce 2011. Poslední 8. série bude odvysílána v polovině dubna a bude mít 6 dílů. Seriál vznikl podle předlohy knižní série Píseň ledu a ohně spisovatele George R. R. Martina, který se na tvorbě televizní série HBO sám podílí. Hra o trůny za několik let vysílání sbírá ta nejvyšší ocenění jako na běžícím pásu a těší se ohromné popularitě mezi fanoušky.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: VIDEO: Finále se blíží. Zveřejněna první oficiální ukázka z 8. řady Hry o trůny

Jak se Hra o trůny praštila do hlavy

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.