VIDEO: Zima je tady. Fanoušci Hry o trůny jsou z nového videa nadšeni a natěšeni

Hra o trůny

VIDEO: Zima je tady. Fanoušci Hry o trůny jsou z nového videa nadšeni a natěšeniNOVÉ
Trailer Hry o trůny Foto:

Foto: Youtube/ Game of thrones

1
Svět
Echo24
Sdílet:

Sníh, smrt, draci a hlavní postavy uprostřed bitevní vřavy. Tak vypadá poslední upoutávka před finálovou sérií populárního seriálu Hra o trůny. Trailer, v němž jsou vidět záběry z posledních dílů seriálu, zveřejnili tvůrci televizní série HBO na sociálních sítích. Mezi fanoušky vyvolal ohromně kladnou odezvu. Poslední série čítající šest dílů bude uváděna od 14. dubna v zámoří, v Česku pak od 15. dubna.

Fanoušci na sociálních sítích dávají v drtivé většině případů najevo nadšení. Po zhlédnutí poslední upoutávky před poslední finálovou sérií nadšeně komentují co v traileru tvůrci nabídli, ale zároveň také rozvíjí své teorie. Fanouškovská komunita seriálu Hra o trůny je totiž mimořádně kreativní a neustále prezentuje nové teorie týkajících se směřování příběhu a hlavních postav. Většinou sice bývají přitažené za vlasy, ale některé teorie se ukázaly jako správné, například o tom, kdo jsou pravými rodiči hlavní postavy seriálu Jona Snowa.

Ohromná odezva musí těšit i tvůrce seriálu David Benioff Prvně jmenovaný rozhovoru pro Weekly Entertainment řekl, že na večer, kdy se bude vysílat poslední díl celé série, se „plánuje opít a být hodně daleko od internetu“.

Pochvaly sklízí i hudební skladatel Ramin Djawadi, který stojí za soundtrackem celé série. Ikonickou hudbu pro seriál tvoří německo-íránský skladatel již od první série a při každé nové přišel s novými skladbami. Nejinak tomu je i tentokrát, protože nová tvorba zní právě ve zveřejněném traileru. Fanoušci populárního seriálu skladatele na sociálních sítích chválí nejen za jeho dosavadní práci, ale i za lehkou ochutnávku, která zní v novém traileru.

Fantasy-historický seriál Hra o trůny odvysílal svoji první sérii v roce 2011. Poslední 8. série bude odvysílána v polovině dubna a bude mít 6 dílů. Seriál vznikl podle předlohy knižní série Píseň ledu a ohně spisovatele George R. R. Martina, který se na tvorbě televizní série HBO sám podílí. Hra o trůny za několik let vysílání sbírá ta nejvyšší ocenění jako na běžícím pásu a těší se ohromné popularitě mezi fanoušky.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: VIDEO: Finále se blíží. Zveřejněna první oficiální ukázka z 8. řady Hry o trůny

Jak se Hra o trůny praštila do hlavy

Sdílet:

Hlavní zprávy

Zlo není duševní choroba

KOMENTÁŘ

David K., který koncem minulého roku vraždil na pražské filozofické fakultě a v Klánovicích, nezabíjel z ideologických motivů a nebyl nějakým způsobem ...

00:07

Týdeník Echo

Koupit

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články