1 finální řada

VIDEO: Finále se blíží. Zveřejněna první oficiální ukázka z 8. řady Hry o trůny

, AKTULIZOVÁNO

Témata: ,

Fanoušci Hry o trůny byli obdařeni první, ale velice krátkou ukázkou osmé řady oblíbeného seriálu. Televize HBO zveřejnila teaser představující seriály, které bude televize vysílat v roce 2019. Kromě Hry o trůny jsou ukázány další oblíbené seriály jako Temný případ nebo Flight of the Conchords.

U vytržení jsou nejvíce však právě fanoušci Hry o trůny. Zvláště kvůli momentu, který zobrazuje jak Jon Snow (Kit Harington) obejme svou setru Sansu Stark (Sophie Turner). Zároveň se bude jednat o závěrečnou řadu veleúspěšného seriálu.

„Hra o trůny je jaksi objemově obrovské dílo, v němž všechno souvisí se vším a odehrává se v docela přesně zmapovaném světě, v němž hraje roli nejenom komplikovaná současnost příběhu, ale i jeho historie, mytologie, náboženství, počasí, všechno,“ napsal vloni o seriálu Ondřej Štindl.

Čtěte také: Hvězda seriálu Hra o trůny vyvíjí novou sociální síť pro mladé umělce

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.