1 Obvinění od mladé herečky

Herec Depardieu čelí ve Francii obvinění ze znásilnění

NOVÉ

Témata: , ,

Jedna mladá francouzská herečka a tanečnice obvinila slavného francouzského herce Gérarda Depardieu ze znásilnění a sexuálního obtěžování. Pařížská prokuratura zahájila v této věci předběžné vyšetřování, informoval dnes deník Le Parisien s odvoláním na své zdroje. Hercův advokát agentuře AFP sdělil, že jeho klient veškerá tato obvinění popírá.

Žena ve věku kolem 20 let se podle Le Parisien obrátila v pondělí na policii v obci Lambesc v jižní Francii. Tvrdila, že herec ji dvakrát sexuálně zneužil. Stalo se tak podle ní v jeho pařížském bydlišti 7. a 13. srpna.

Le Parisien píše, že Depardieu a mladá žena se znali, devětašedesátiletá legenda francouzské kinematografie byla podle deníku patronem této začínající herečky. Žena uvedla, že ji Depardieu zneužil během neoficiální zkoušky jedné divadelní hry.

Depardieu, který má také ruské občanství, hrál ve zhruba 170 filmech a je držitelem mnoha filmových ocenění.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také:

Depardieu zkritizoval Clooneyho za schůzku s Merkelovou

Francie se baví na Depardieuho účet. Díky reklamě s puškou a jelenem


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.