1 ŠPATNÝ VÝROK ROZHODČÍ

VIDEO: Plíšková rozhodčí nepodala ruku, místo toho rozmlátila raketu

, NOVÉ

Témata: ,

Česká tenistka Karolína Plíšková neudržela nervy po prohře ve druhém kole turnaje v Římě. V reakci na chybné rozhodnutí čárové rozhodčí, které ovlivnilo hru v její neprospěch, začala místo podání ruky hlavní rozhodčí mlátit raketou do umpiru, na němž rozhodčí seděla.

Karolína Plíšková podlehla na turnaji v Římě řecké tenistce Marii Sakkariové. Pátá hráčka světa sice po výhře v prvním a prohře v druhém setu mířila otočením skóre k vítězství, pak však po ztrátách podání na obou stranách došlo ke shodě za stavu 5:5, v němž přišel chybný výrok čárové rozhodčí, která zahlásila aut. Plíškové nepomohly protesty ani přivolaní supervizoři.

Plíšková poté hru ztratila a vítězem zápasu druhého kola turnaje v Římě se tak stala 42. hráčka žebříčku Maria Sakkariová.


Čtěte dále: Z nehody je vražda. Cesta kolem světa skončila pro dvojici cyklistů v Mexiku

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.