VIDEO: Gay a sedm trpaslíků. Disneyland v Paříži cílí na LGBT a přezpíval ikonickou píseň se Sněhurkou

JAK LÁKAT DO DISNEYLANDU

VIDEO: Gay a sedm trpaslíků. Disneyland v Paříži cílí na LGBT a přezpíval ikonickou píseň se Sněhurkou 2
Svět
Echo24
Sdílet:

Pařížský Disneyland bude po koronavirové pauze znovuotevřen. Aby nalákal nové návštěvníky, tak se zábavní park rozhodl vydat předělávku písně ze slavné pohádky „Sněhurka a sedm trpaslíků“. Z předělávky je však patrné, že se nově snaží cílit zejména na členy LGBT komunity. Píseň, v niž například zní „Jednoho dne můj princ přijde“, totiž místo dívky (Sněhurky) přezpíval muž, který se otevřeně hlásí k homosexuální orientaci. Reakce lidí na sociálních sítích jsou převážně pozitivní.

Zábavní park v Paříži k příležitosti svého znovuotevření přichystal předělávku známé písně jak ve francouzštině, tak v angličtině.

„Jsem velmi hrdý na to, že s vámi můžu sdílet novou reklamu od Disneylandu, které jsem propůjčil svůj hlas. Hrdý jsem také na to, že jsem přezpíval původní text písně „Jednoho dne můj princ přijde“ a jelikož jsem gay, tak to pro mě hodně znamená,“ pochlubil se na svém twitterovém účtu zpěvák Douglas Dare, který nazpíval anglickou verzi předělávky ikonické písně.

Originál ikonické písně si můžete poslechnout níže. Ta byla nazpívána už v roce 1937 zpěvačkou (Sněhurkou) Adrianou Caselotti.

Lidé na sociálních sítích na to, že známou píseň přezpíval muž, který je gay, reagují převážně v dobrém. Krok Disneylandu označují jako „progresivní“ a aplaudují mu.

Disneyland v Paříži po pandemii koronaviru naplánoval znovuotevření na 15. července. Jeden z nejnavštěvovanějších areálu v celé Evropě byl uzavřen na zhruba čtyři měsíce kvůli pandemii koronaviru. Noví návštěvníci se budou muset řídit specifickými pravidly a park uvedl, že bude omezena i kapacita návštěvníků. Specifika však zatím neoznámil.

Foto: Echo24.cz

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: LGBT tvůrci žalují YouTube. Znevýhodňuje nás, nevyděláme si, stěžují si

Sdílet:

Hlavní zprávy

×

Podobné články