1 oloupená církev

Německá policie lapila dva Čechy. Vykradli kasičku v kostele a chtěli zmizet přes hranici

NOVÉ

Témata: , ,

Policie v německém Neualbenreuthu zadržela v pondělí dva české občany, kteří ukradli peníze z pokladničky v kostele v oblasti města Flossenbürgu, informuje portál onetz.de. Policisté zloděje odhalili, když se autem chtěli dostat do Česka přes hraniční přechod určený jen pro pěší a cyklisty.

Při prohlídce se u nich našly dráty a lepící páska, které jim zřejmě posloužily při vykradení kostelní kasičky. Ukázalo se také, že 38letý řidič osobního auta nemá řidičský průkaz a je pod vlivem drog. Tento muž a jeho o 17 let mladší společník byli obviněni z krádeže a do Česka museli dojít pěšky. Ukradené peníze a pomůcky, jež při krádeži použili, jim policisté zabavili.

Neualbenreuth se nachází nedaleko obce Lipová ležící na Chebsku.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: V německém Bottropu muž najel do skupiny lidí, čtyři zranil. Policie vychází z útoku z možné nenávisti

Silvester s nožem. A také s Alláhem? V Manchesteru muž pobodal tři lidi, zadržela ho policie


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.