1 LOUPEŽNÉ PŘEPADENÍ

VIDEO: Zloději při přepadení zastřelili pracovnici benzinky v Nelahozevsi

NOVÉ

Témata: , , ,

Při loupežném přepadení benzinové čerpací stanice v Nelahozevsi na Mělnicku v pondělí v noci zemřela její pracovnice. Odpoledne policisté potvrdili, že byla použita střelná zbraň. Dál hledají svědky, kteří se pohybovali poblíž čerpací stanice u silnice číslo 608 kolem třetí hodiny ranní. Případ vyšetřují policisté jako vraždu, v případě odsouzení hrozí pachatelům trest 15 až 20 let, případně i výjimečný trest, řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Podle dosavadních informací benzinovou stanici přepadli mezi 2:30 a 3:00 dva neznámí pachatelé. „Při přepadení obsluha, žena ve věku 58 let, utrpěla smrtelná zranění, kterým na místě podlehla,“ uvedl mluvčí.

Kriminalisté zajistili kamerové záznamy, je na nich v době loupeže zachycen pohyb dvou neznámých osob. Podle mluvčího jde pravděpodobně o dva mladé muže oblečené do tmavého oblečení, kteří si obličeje maskují nasazenými černými kuklami.

Policisté se obracejí na veřejnost, aby se svědci, kteří se v uvedenou dobu pohybovali poblíž benzinky, projížděli po silnici 608 nebo poznali osoby na fotografii z kamerového záznamu, přihlásili policistům na lince 158.


Čtěte dále: V Británii poslali do vězení českého řidiče kvůli pašování zbraní

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.