2 kontroverzní hra

„Fuck ISIS“ může mít různé významy. Agentka CIA nasazuje v boji s islamisty i své tělo

, NOVÉ

Témata: , , ,

Nezvyklý boj s islámskými teroristy. V nové „super vlastenecké seznamovací hře“ bude uživatel moci hrát za mladou agentku CIA, která používá v boji s Islámským státem své ženské zbraně. Agentka má za úkol infiltrovat ISIS a zabít vysoce postavené členy, čehož využívá k objevování své sexuality. Hru vyvíjí íránsko-americká vývojářka Karlee Esmailli, která se podílela na slavné deskové hře Karty proti lidskosti.

Připravovaná hra podle švýcarského serveru Tillate bude připomínat klasické seznamovací hry se sexuálním obsahem. Devatenáctiletá agentka CIA plní svůj úkol pomocí svého těla. Jejími terči jsou teroristé z islámského státu a především jejich vůdce jednoduše pojmenovaný Chalífa.

Autorka hry Karlee Esmailli o hře mluví jako o satirické a komediální seznamovací hře, která je podle ní inspirována její osobní zkušeností ,coby ženy ze Středního východu v USA‘. Hra má podle ní ukázat, že ISIS nereprezentuje hodnoty islámu. Velkou část ISIS prý tvoří sexuálně frustrovaní muži.

Hra na sebe vybírá peníze pomocí serveru Kickstarter, což je internetová platforma pro crowdfundingové financování projektů. Deadline pro výběr peněz je 25. srpna. Autoři zatím vybrali něco přes 11 tisíc dolarů z 42 tisíc potřebných. Termín vydání hry bude záviset právě na úspěchu výběru peněz. 

Čtěte také: Posázaví zažívá turistický boom. Pomohla tomu česká počítačová hra Kingdom Come 

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.