1 Zbití údajného pedofila

Skupina útočníků brutálně zmlátila muže, považovala jej za pedofila

NOVÉ

Témata: , ,

Skupina útočníků v Brémách na severu Německa zmlátila padesátiletého muže, kterého na základě televizní reportáže považovala za pedofila. Muž utrpěl těžká poranění a bojoval o život, jeho zdravotní stav se mezitím zlepšil, napsal ve čtvrtek portál Die Norddeutsche. Útok vyšetřuje policie v Brémách, která v této souvislosti vyzvala veřejnost, aby nikdy nebrala spravedlnost do svých rukou.

Incident odstartovala televizní reportáž, ve které se novinář snažil dostat do kontaktu s pedofily. Ve svém příspěvku natočil muže, jehož chování označil za podezřelé. Útočníci následně muže vyhledali a u něho doma jej zbili.

Policie v domě, kde se lynč odehrál, nikoho z pedofilního chování nepodezřívá a naopak pátrá kvůli pokusu o zabití po útočnících. Uvedla také, že nebude tolerovat, aby někdo bral spravedlnost do vlastních rukou. „Stíhat zločiny je úkolem prokuratury a policistů,“ zdůraznila.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Domorodci v Peru zlynčovali muže. Viní ho z vraždy šamana

Ostravan zmlátil zahraniční studenty. Vadilo mu, že mluví anglicky

Z nového čísla Konec Babišova prvního sluhy. Jaroslav Faltýnek, nejcennější kůň ze stáje AB

Echo týdne: Karta, hromy blesky a holé ruce ● Kauza: Huawei, Huawei, Huawei ● Komentář: Brexit nekončí, Mayová však ano ● Recenze: Proč zešílela tetička

U transplantací se nepředbíhá S Pavlem Pafkem nejen o tom, jak najít dobrého lékaře
Rok ruských zbraní Sovětské kořeny Putinových „trumfových karet“

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.