1 Smrtící útok psa

Malé dítě nepřežilo útok psa v bytě v Přerově

NOVÉ

Témata: , ,

Po útoku psa zemřelo v pátek v bytě v Přerově malé dítě. Okolnosti úmrtí dítěte i míru zavinění vyšetřuje policie. Pes, který na dítě zaútočil, byl zajištěn, řekl v sobotu policejní mluvčí František Kořínek.

Pes malé dítě napadl v pátek po poledni v jednom z přerovských bytů. Příčinu jeho útoku se podle Kořínka zatím nepodařilo zjistit. „Dítě utrpěným zraněním podlehlo,“ uvedl Kořínek.

Policisté se nyní snaží zjistit okolnosti tohoto neštěstí. „Příčiny, okolnosti i míra zavinění této nešťastné události jsou v současnosti předmětem policejního šetření. Pes byl zajištěn,“ dodal bez dalších podrobností Kořínek.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Americká armáda přijme i transgenderové rekruty. Trumpův zákaz zrušily soudy


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.