1 KOMIKSOVÁ NOVINKA

Sociální sítě žijí Batmanovým penisem. DC ho poprvé ukázalo v komiksu

, NOVÉ

Témata: ,

Sociální sítě a milovníky komiksů překvapilo nečekané odhalení. Poprvé v historii se v komiksu o Batmanovi, superhrdinovi bojujícímu se zločinem, objevily nahé intimní partie „netopýřího muže". O unikátní situaci informuje řada zahraničních médií.

K odhalení Batmanova mužství došlo v novém vydání komiksu Batman: Damned, který je prvním z nové edice Black Label komiksového vydavatelství DC, která má nabídnout komiksové příběhy "na úrovni, sběratelské kousky s příběhy o superhrdinech zaměřené na dospělé čtenáře, kteří chtějí něco, co je zaujme i překvapí, zatímco se budou při čtení bavit", cituje prohlášení DC server Vox.com.

Podle serveru CBS.com je Batmanův penis dostupný jen v limitované tištěné edici komiksu. DC se totiž rozhodlo zcenzurovat digitální verzi, protože nejde o prvek „stěžejní pro příběh". Navíc případné budoucí výtisky budou obsahovat alternativní kresbu.

Nahota superhrdinů není vůbec běžná záležitost prakticky ve všech mainstreamových komiksech, připomíná Vox.com. Spíše než o nějaký odvážný krok se tak může jednat o šikovný marketingový tah k propagaci nové komiksové edice. Takováto kontroverzní novinka na sebe logicky strhla velkou pozornost a lidé o ní tak začali hojně diskutovat (ať už s potěšením nebo posměchem).


Čtěte dále: Nový Spider-Man se natáčel na Karlově mostě. V Liberci omezil dopravu

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.