1 KOMIKSOVÁ NOVINKA

Sociální sítě žijí Batmanovým penisem. DC ho poprvé ukázalo v komiksu

, NOVÉ

Témata: ,

Sociální sítě a milovníky komiksů překvapilo nečekané odhalení. Poprvé v historii se v komiksu o Batmanovi, superhrdinovi bojujícímu se zločinem, objevily nahé intimní partie „netopýřího muže". O unikátní situaci informuje řada zahraničních médií.

K odhalení Batmanova mužství došlo v novém vydání komiksu Batman: Damned, který je prvním z nové edice Black Label komiksového vydavatelství DC, která má nabídnout komiksové příběhy "na úrovni, sběratelské kousky s příběhy o superhrdinech zaměřené na dospělé čtenáře, kteří chtějí něco, co je zaujme i překvapí, zatímco se budou při čtení bavit", cituje prohlášení DC server Vox.com.

Podle serveru CBS.com je Batmanův penis dostupný jen v limitované tištěné edici komiksu. DC se totiž rozhodlo zcenzurovat digitální verzi, protože nejde o prvek „stěžejní pro příběh". Navíc případné budoucí výtisky budou obsahovat alternativní kresbu.

Nahota superhrdinů není vůbec běžná záležitost prakticky ve všech mainstreamových komiksech, připomíná Vox.com. Spíše než o nějaký odvážný krok se tak může jednat o šikovný marketingový tah k propagaci nové komiksové edice. Takováto kontroverzní novinka na sebe logicky strhla velkou pozornost a lidé o ní tak začali hojně diskutovat (ať už s potěšením nebo posměchem).


Čtěte dále: Nový Spider-Man se natáčel na Karlově mostě. V Liberci omezil dopravu

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.