1 novinka irské legendy

U2 dnes představí nový singl. Živě na Facebooku v 18 hodin

, NOVÉ

Témata: ,

Irská světoznámá kapela U2 se posunula od písní nevinnosti (Songs of Innocence 2014) k písním zkušenosti (Song of Experience). Kapela dnes představí první singl z očekávané desky. ‚The Blackout‘ se na Facebooku objeví v 18:00.

Většina desky je podle kytaristy Edge nahraná již od konce loňského roku. Kapelu však natolik zklamal výsledek amerických prezidentských voleb, že se rozhodli vydání desky odložit.

„Řekli jsme si, že se na chvíli nad deskou pozastavíme a popřemýšlíme, jak se vztahuje k současnému světu,“ vysvětlil kytarista Edge v lednu pro The Rolling Stone.

Teď se však zdá, že se několikaleté čekání na novou desku pomalu chýlí ke konci. Včera kapela na sociálních sítích sdílela krátkou ukázku z nejnovějšího videoklipu a slíbila, že dnes kromě celého klipu uveřejní i novinky k nové desce.

Sing ‚The Blackout‘ U2 zveřejní dnes v 18:00 na svém Facebooku. Kapela dále uvedla, že další singl ‚You‘re the Best Thing About Me‘ bude odhalen vzápětí, a to 6. září.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Jakeš v dokumentu vzdává hold studentům na Národní třídě

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.