1 Poděkování čtenářům

2 miliony návštěv, 700 tisíc uživatelů. Rekordní zájem o Echo24.cz

NOVÉ

Témata:

Internetový deník ECHO24.cz zaznamenává nárůst čtenosti. Za leden měl podle měření Google Analytics téměř 2 miliony návštěv, což meziročně znamená nárůst o více než 50 procent. O 36 procent stoupl i počet uživatelů.

V polovině března oslaví deník ECHO24.cz dvouleté výročí existence, lednové údaje z Google Analytics představují zatím nejvyšší čísla v krátké historii.

Letos v lednu navštívilo stránky tohoto zpravodajského a názorového portálu 691 tisíc uživatelů (oproti 506 tisíc v lednu 2015), což meziročně představuje nárůst o 36 procent.

Tito čtenáři vykonali celkem 1,99 milionu návštěv a oproti lednu předešlého roku navýšili zájem o server o 52 procent.

Úměrně tomuto nárůstu stoupl i počet zobrazených stránek: z loňských lednových 3 milionů na letošních 4,7 milionů – tedy o 56 procent.

Děkujeme čtenářům za zájem o naše články!

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.