1 Kancelář Blaník

Kancelář Blaník pozdržela novou epizodu. Kvůli Ransdorfovi?

NOVÉ

Témata: ,

Tvůrci satirického seriálu Kancelář Blaník, který vysílá internetová televize Stream.cz, se rozhodli pozdržet vysílání nejnovějšího dílu. Bez bližšího upřesnění pouze na Facebooku uvedli, že nový díl odvysílají až v neděli.

„Jsou chvíle, kdy i satira může den dva počkat.“ To je strohé sdělení na Facebooku od tvůrců Kanceláře Blaník. Na internetu se hned objevily spekulace, že za odloženým dílem může být páteční úmrtí komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa.

Čtěte také: Náhle zemřel europoslanec KSČM Miloslav Ransdorf

Satirický seriál totiž velmi často vycházel ze skutečných událostí. Je proto možné, že jeho tvůrci nějakým způsobem zpracovali i nedávné zatčení Ransdorfa ve švýcarské bance, kde se tento komunistický poslanec zapletl do pokusu o miliardový bankovní podvod.   

 
Zveřejnil(a) Kancelář Blaník dne  22. leden 2016

Na facebookovém profilu Kancelář Blaník se také objevil text, který tuto spekulaci nepřímo potvrzuje: „V neděli v 8 ráno půjde díl (nezměněn) ven…pokud budete mít nějaké připomínky vůči nám, sem s tím. Na ty ostatní neodpovídáme. Vaše KB.“

Čtěte také: Tonda Blaník se vrací. Na Silvestra startuje nová řada


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.