1 Kancelář Blaník

Kancelář Blaník pozdržela novou epizodu. Kvůli Ransdorfovi?

NOVÉ

Témata: ,

Tvůrci satirického seriálu Kancelář Blaník, který vysílá internetová televize Stream.cz, se rozhodli pozdržet vysílání nejnovějšího dílu. Bez bližšího upřesnění pouze na Facebooku uvedli, že nový díl odvysílají až v neděli.

„Jsou chvíle, kdy i satira může den dva počkat.“ To je strohé sdělení na Facebooku od tvůrců Kanceláře Blaník. Na internetu se hned objevily spekulace, že za odloženým dílem může být páteční úmrtí komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa.

Čtěte také: Náhle zemřel europoslanec KSČM Miloslav Ransdorf

Satirický seriál totiž velmi často vycházel ze skutečných událostí. Je proto možné, že jeho tvůrci nějakým způsobem zpracovali i nedávné zatčení Ransdorfa ve švýcarské bance, kde se tento komunistický poslanec zapletl do pokusu o miliardový bankovní podvod.   

 
Zveřejnil(a) Kancelář Blaník dne  22. leden 2016

Na facebookovém profilu Kancelář Blaník se také objevil text, který tuto spekulaci nepřímo potvrzuje: „V neděli v 8 ráno půjde díl (nezměněn) ven…pokud budete mít nějaké připomínky vůči nám, sem s tím. Na ty ostatní neodpovídáme. Vaše KB.“

Čtěte také: Tonda Blaník se vrací. Na Silvestra startuje nová řada


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.