2 „Pozici si hnutí může pokazit jen samo“

Jermanová: Členové ANO vytvoří „velký kolos plný lopatek“

, NOVÉ

Témata: ,

Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová při kandidatuře na první místopředsedkyni hnutí ANO zdůraznila, že členové musí být pro úspěch hnutí loajální a musí převzít svou roli v týmu. Uvedla také, že každý má svou lopatku. I když současné průzkumy hnutí favorizují, do voleb do sněmovny je ještě daleko. Svou pozici si ale podle ní ANO může pokazit jen samo.

Podle Jermanové jsou pokora a loajalita dvě klíčové charakterové vlastnosti pro vybudování úspěšného týmu. „Pokora nám pomáhá naslouchat, ale také se poučit z vlastních chyb. Loajalita je základním kamenem jakéhokoli úspěchu. Loajalita totiž znamená, že si vzájemně pomůžeme, podpoříme se a to i když se nám nedaří. Ale znamená to také to, že každý z nás přijme svou roli ve společném týmu,“ řekla.

Z pozice první místopředsedkyně by chtěla koordinovat fungování hnutí „Každý máme svou lopatku a myslím si, že úlohou prvního místopředsedy je lopatky u lidí hledat a zapojovat je do týmu, abychom vytvořili velký kolos plný lopatek, který rozproudí zažitou řeku, která si teče líným proudem,“ řekla. Uvedla také, že s Babišem sice v některých případech nesouhlasí, to ale neznamená, že k němu není loajální.

Podle Jermanové musí hnutí udělat vše pro úspěch ve volbách a nemůže se spoléhat na průzkumy, které nyní ANO dávají velký náskok před ostatními stranami. „Jsou to pouhé průzkumy, nevěřme jim. Do voleb je daleko a zkazit si to můžeme především my sami,“ řekla.

Čtěte také: Bude Babišovi krýt záda „anděl smrti“? „Někdo to dělat musí“

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.