1 úspěch českého youtubera

Juncker přednese projev o stavu EU, pak ho vyzpovídá český youtuber Kovy

, NOVÉ

Témata: , ,

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker přednese projev o stavu Evropské unie. Vystoupení by mělo do značné míry být jeho osobní představou o budoucnosti evropské integrace. Po projevu bude Juncker vyzpovídán třemi youtubery včetně českého Kovyho.

Po svém projevu o stavu evropské unie se Juncker setká s třemi úspěšnými evropskými youtubery. Ti mu budou moct klást otázky, které jim budou zasílány od fanoušků skrze sociální sítě. Mezi youtubery se objevila i česká internetová hvězda Kovy.

„Jsem Kovy a za pár dnů budu mít příležitost udělat rozhovor s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem. Takže pokud máte nějaká nápady, na co bych se měl ptát, neváhejte a napište mi je,“ zval své fanoušky český youtuber ve videu. 

Kovy se již před časem ukázal širší veřejnosti tím, že se oproti většině českých youtuberu zaměřil i na politiku. Ve svém posledním politickém videu ‚Politika #2‘ svým divákům objasňoval například Babišovy kauzy. Kovy se i díky své politické aktivitě objevil dokonce v známém českém seriálu Kancelář Blaník.

Čtěte také: Youtuber Kovy jde do Zemana i Babiše: ‚Prostě morálka, jak má být‘

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.