Juncker přednese projev o stavu EU, pak ho vyzpovídá český youtuber Kovy

úspěch českého youtubera

Juncker přednese projev o stavu EU, pak ho vyzpovídá český youtuber KovyNOVÉ
youtuber Kovy zve na svůj rozhovor s Junckerem Foto:

Foto: Printscreen – video – Twitter – Euronews

1
Svět
Echo24
Sdílet:

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker přednese projev o stavu Evropské unie. Vystoupení by mělo do značné míry být jeho osobní představou o budoucnosti evropské integrace. Po projevu bude Juncker vyzpovídán třemi youtubery včetně českého Kovyho.

Po svém projevu o stavu evropské unie se Juncker setká s třemi úspěšnými evropskými youtubery. Ti mu budou moct klást otázky, které jim budou zasílány od fanoušků skrze sociální sítě. Mezi youtubery se objevila i česká internetová hvězda Kovy.

„Jsem Kovy a za pár dnů budu mít příležitost udělat rozhovor s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem. Takže pokud máte nějaká nápady, na co bych se měl ptát, neváhejte a napište mi je,“ zval své fanoušky český youtuber ve videu. 

Kovy se již před časem ukázal širší veřejnosti tím, že se oproti většině českých youtuberu zaměřil i na politiku. Ve svém posledním politickém videu ‚Politika #2‘ svým divákům objasňoval například Babišovy kauzy. Kovy se i díky své politické aktivitě objevil dokonce v známém českém seriálu Kancelář Blaník.

Čtěte také: Youtuber Kovy jde do Zemana i Babiše: ‚Prostě morálka, jak má být‘

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články