„Nechci zabrušovat, abych nemusel vybrušovat.“ Okamurův muž čelí posměchu

Svérázný poslanec

„Nechci zabrušovat, abych nemusel vybrušovat.“ Okamurův muž čelí posměchuNOVÉ
Tomio Okamura Foto:

FOTO: Reuters

1
Domov
Echo24
Sdílet:

Posměchu na sociálních sítích opět čelí nový poslanec SPD Miloslav Rozner, který je expertem strany na kulturu. Ten fascinuje svou krkolomnou odpovědí na otázku MF Dnes, jak si představuje povolební strategii strany. Rozner již na sebe upoutal během volební kampaně, kdy podobně krkolomně odpovídal na otázku moderátora ČT.

Ve své odpovědi evidentně Rozner nechtěl nic prozradit a odkázal na šéfa SPD Tomia Okamuru. Vyjádřil se však značně neotřele. „Nechci se do toho zabrušovat, abych se pak z toho nemusel zase vybrušovat a neřekl něco špatně. Já nechci nic ovlivňovat a čekám, co Tomio pro nás vyjedná,“ řekl Rozner.

Rozner se poprvé dostal do „hledáčku“ posměváčků díky svému „výkonu“ v předvolební debatě v České televizi. Na většinu otázek moderátora Jakuba Železného nedokázal odpovědět bez toho, že by četl z poznámek. Pokud měl reagovat spontánně měl velké problémy „Proslula“ především jeho reakce „Určitě. Možná s vámi úplně tak nesouhlasím,“ na poznámku Železného, že v regionech se pořádá řada kulturních akcí.

Rozner, který je členem předsednictva SPD, „pracoval v pekárně i na benzínové pumpě, ale srdce ho táhlo ke kultuře. Od roku 1996 podniká v kultuře, kde pořádá a zajišťuje různé kulturní akce a zároveň zastupuje české a slovenské hudební skupiny. Je ženatý a má dva malé syny a bydlí v Jižních Čechách“, uvádí SPD na svých webových stránkách.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Poslanec SPD? Muž, který „zabodoval“ v televizní debatě

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články