1 I ty, Kevine?

Už i hvězdný Kevin Spacey. Herec Rapp ho obvinil ze svádění

NOVÉ

Témata: ,

Aféra známého amerického producenta Harveyho Weinsteina, kterého ze znásilnění obvinilo několik žen, přiměla řadu obětí sexuálního zneužívání svěřit se se svými traumaty. Jedno z obvinění dostihlo i hollywoodskou oscarovou hvězdu Kevina Spaceyho. Americký herec Anthony Rapp tvrdí, že když mu bylo 14 let, tak se ho Spacey pokusil svést.

Spacey prohlásil, že si na událost, která je stará několik desítek let, nepamatuje, i tak se ale omluvil, napsal dnes portál BBC.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

„Zvedl mě, jako ženich zvedá nevěstu, když ji přenáší přes práh společné domácnosti. Nejdříve jsem se nijak neošíval, protože jsem nevěděl, co se to děje. Pak si na mě lehl,“ řekl nyní 46letý Rapp v rozhovoru s portálem BuzzFeed News o události, která se stala v roce 1986 během večírku ve Spaceyho bytě. „Pokoušel se mě svést, bylo mi jasné, že mu jde o sex,“ dodal na adresu hvězdného herce, kterému tehdy bylo 26 let.

„Upřímně si to nepamatuji,“ uvedl v prohlášení 58letý Spacey. „Pokud jsem se skutečně choval tak, jak popisuje, dlužím mu nejhlubší omluvu za hrubě nevhodné opilecké chování,“ dodal.

O Spaceym se dlouho spekulovalo, že je homosexuál. K tomu Spacey nyní poznamenal, že měl vztahy s muži i ženami, ale že se nakonec rozhodl žít jako gay.

Spacey je hollywoodskou hvězdou první kategorie, známý je mimo jiné z filmů Sedm (1995), Obvyklí podezřelí (1995), Americká krása (1999) nebo ze seriálu Domek z karet. Rapp, který jako herec působí od dětství, hraje v novém sci-fi seriálu Star Trek: Discovery.

Čtěte také: MeToo. Kam pohlédneš, tam predátor


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.