15

Olympionička Spilková hraje golf pro charitu

OBRAZEM

Témata: , , ,

Česká olympionička Klára Spilková nedávno zahájila sérii golfových turnajů, které mají pomoci lidem trpícím zhoubným nádorem. Letos proběhne v rámci Lymfom Help Golf Tour celkem pět golfových utkání po celé České republice. Akce, kterou pořádá agentura Bestalent, se uskuteční už popáté.

Klára Spilková otevřela ve čtvrtek první z charitativních turnajů pro spolek Lymfom Help, a to v Golf Resortu Black Bridge. V soutěži Nearest to the pin zapůsobil vedle Spilkové také moderátor Pavel Poulíček.

Vítězové si odnesli dárky, mezi nimi i poukázky na nákup švýcarského funkčního sportovního prádla značky Odlo, nebo víno z vinařství Pfeffer, které bylo vyrobené speciálně pro letošní ročník Lymfom Help Golf Tour. 

Další turnaje se uskuteční 26. května v Golf Club Sokolov, 28. července v Golf Resort Karlštejn, dále 31. srpna v Golf Mladá Boleslav a poslední pak 22. září v Golf Club Mstětice. Spilková se zúčastní většiny z nich. Více informací naleznete na facebookové stránce akce zde.

Spolek Lymfom Help byl založen z iniciativy pacientů, kteří se rozhodli pomoci i dalším lidem trpícím stejnou nemocí. Poskytuje bezplatně lidem s maligním lymfomem především komplexní informační servis, vydává vlastní informační příručky a pořádá edukační akce v rámci celé České republiky, a to ve spolupráci s lékaři z Kooperativní lymfomové skupiny.

Spolek rovněž nemocným po léčbě pomáhá s návratem do běžného života, například i organizací akcí se zaměřením na pohybové aktivity. „Nemoc je těžká nejen pro pacienty, ale i pro jejich rodiny a známé. Díky našim aktivitám usilujeme o ulehčení celého procesu léčby a návrat do normálního života,“ uvedla Lída Šimáčková z Lymfom Help.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.