3 Zásnuby sportovní celebrity

Serena Williamsová si bude brát spoluzakladatele Redditu

, NOVÉ

Témata: , ,

Slavná tenistka Serena Williamsová oznámila, že se zasnoubila. Jejím partnerem je o dva roky mladší internetový podnikatel a milionář Alexis Ohanian. O novinku se tenistka pochlubila formou básně na sociální síti Reddit, jíž je Ohanian spoluzakladatelem.

Světová tenisová dvojka v básni popsala, jak probíhaly zásnuby v Římě, kde se s Ohanianem poprvé setkali. Báseň ještě doplnila obrázkem zachycujícím moment, kdy jí Ohanian žádá o ruku. Datum svatby však zatím neuveřejnila.

Pětatřicetiletá tenisová hvězda měla letos velmi úspěšnou sezónu, získala 22 grandslamových titulů a je úřadující šampiónkou z Wimbledonu. Budoucí manželé drželi svůj vztah dlouho mimo pozornost médií.

Reddit je sociální síť, jejíž název vznikl slovní hříčkou ze slovního spojení „I-read-it“ . Je založená na principu šíření a hodnocení obsahu uživateli. Alexis Ohanian jí založil v roce 2005 společně se svým přítelem z univerzity, Stevem Huffmannem.

Čtěte také:

Kvitová může začít s tréninkem až za půl roku. Útočníka stále nedopadli

Kvitová je po přepadení po operaci. 3 měsíce nesmí šlachy přetěžovat

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.