1 Babišovy počty

Babiš si neumí spočítat svoje miliardy. Zamotává se do svých příjmů

UVNITŘ VIDEA

Témata: ,

„Já skutečně peníze nepočítám, já nevím kolik toho bylo. Volal jsem finanční ředitelce a měl jsem čistého 1,8 miliardy…“

Ministr financí a majitel Agrofertu Andrej Babiš se od minulého týdne, kdy jsme zveřejnili pochybnosti o tom, zda měl dost peněz na nákup dluhopisů Agrofertu, snaží vysvětlit své příjmy. Pokaždé však uvádí jiná čísla. Ministr financí nejnověji o svých příjmech hovořil v takzvané Babišově kavárně, kterou zveřejnil na internetu 25. ledna. 

O zjištění Týdeníku Echo mluvil Babiš i na své tiskové konferenci 19. ledna, kde standardně reagoval urážkami a pomluvami vůči serveru Echo24. Ale čísla, která uváděl, byla jiná.

Čtěte také:  Babiš neměl dost legálních příjmů na osobní nákupy

Polčák: ‚Babišova čísla jsou potěmkinovskou vesnicí‘

Ať Babišovy příjmy prověří finanční správa, žádají poslanci
 


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.